Donatas Montvydas surengė nepamirštamą šou Neringoje: „Ar gali būti nuostabesnis vaizdas?

Donatas Montvydas / „Muzikinių pranešimų“ nuotr.
Donatas Montvydas / „Muzikinių pranešimų“ nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-17 17:55
AA

Donato Montvydo koncertas Juodkrantėje sukvietė šimtus gerbėjų ir savo dainomis rudeniškai šiltiems orams suteikė papildomo jaukumo.

„Kuršių nerija – mano terapija. Ypatinga vieta. Ar gali būti nuostabesnis vaizdas, kurį matau? Marios, oras, aura ir jūsų tiek daug, su gera nuotaika“, – sakė atlikėjas, kreipdamasis į gausiai susirinkusią publiką.

„Neringoje nusiraminu, pabėgu nuo norų, planų, tikslų. Manau, kad kiekvienas dvasiniame lygmenyje atranda būtent čia kažką svarbaus.“

Su vaizdu į Kuršių marias įrengtoje scenoje dainininkas ne tik žavėjosi unikalaus gamtos kampelio grožiu, bet ir dėkojo festivalio savanoriams, tvarkiusiems aplinką.

Donatas Montvydas / „Muzikinių pranešimų“ nuotr.

Po talkos, kol visi susirinkusieji turėjo laiko atsipūsti, Juodkrantės evangelikų liuteronų bažnyčioje vyko žurnalisto Edmundo Jakilaičio inicijuota vieša diskusija apie Neringos ateitį.

Aštuntąjį kartą vykstantis festivalis „Sveika, Neringa!“ kelia kilnius ir prasmingus tikslus: aktyvaus laisvalaikio pramogos, tradicinė aplinkos tvarkymo akcija, kurią vainikuoja populiariausių Lietuvos atlikėjų koncertai.

Šiemet muzikinius akcentus sudėliojęs Donatas Montvydas žavėjo žiūrovus savo atsidavimu muzikai: pristatė gerai žinomas ir naujas dainas, šiltai bendravo su publika, mėgavosi kartu su visais romantiška rudeniška savaitgalio nuotaika.

Festivalyje „Sveika, Neringa!“ – ir Donato Montvydo šou (10 nuotr.)
+4