Donatas Motiejūnas pasidalijo romantišku kadru: šalia jo – mylimoji Brigita Gaižauskaitė

Donatas Motiejūnas ir Brigita Gaižauskaitė / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Monake žaidžiančio krepšininko Donato Motiejūno kasdienybę praskaidrina meilė modeliui Brigitai Gaižauskaitei. Jausmų jau savo mylimajai neslepiantis sportininkas pasidalijo naujausiu jųdviejų kadru.

Romantiškų santykių su išvaizdžia šviesiaplauke modeliu Brigita Gaižauskaite neslepiantis krepšininkas Donatas Motiejūnas vis dažniau pasidalija jausmais ir kaitria Monako saule alsuojančiais kadrais.

Penktadienį krepšinio klubo „AS Monaco“ pasidalijo dar viena romantiška nuotrauka, kur besileidžiant saulei laive jis pozuoja su Brigita. Tokiu pačiu kadru savo instagramo paskyroje pasidalijo ir Donato išrinktoji.

Nuotrauką lydėjo ir širdelės jaustukas.

Žinia apie naujus krepšininko D.Motiejūno santykius pasklido praėjusių metų pabaigoje, kai sportininkas „Instagram Story“ pasidalijo itin jaukia akimirka, kurioje ant jo krūtinės prisiglaudusi guli šviesiaplaukė mergina, žinomas modelis Brigita Gaižauskaitė.

Nors pora nebuvo linkusi atsakinėti į žurnalistų klausimus, akivaizdu, kad besidžiaugdami vienas kito draugija jie ir toliau romantiškai leidžia laiką Monake.

Brigita Gaižauskaitė ir Donatas Motiejūnas / Audriaus Solomino / Žmonės.lt nuotr.

Primename, kad neseniai Brigita Gaižauskaitė įgijo socialinių mokslų magistro laipsnį. Diplomų įteikimo šventėje džiaugsmo buvo gausiai, tačiau trūko Brigitai svarbaus žmogaus – mylimojo krepšininko Donato Motiejūno.

„Akivaizdu, jog galimybės dalyvauti tokiose šventėse Donatas sezono viduryje neturi“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

B.Gaižauskaitė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad magistrantūros studijos buvo natūrali babakalauro studijų tąsa, leidžianti gilinti žinias komunikacijos srityje ir tapti geresne specialiste.

Modelis Brigita Gaižauskaitė baigė magistro studijas / Asmeninio albumo nuotr.

Šiuo metu Birgita j keliauja jau išmintais takais, tačiau neatmeta galimybės vėliau imtis ir naujovių. „Savo baigiamąjį darbą rašiau apie sporto organizacijų komunikaciją, tad ateityje galbūt norėčiau save išbandyti šioje srityje“, – Žmonės.lt pasakojo B.Gaižauskaitė.

Daugiau skaitykite ČIA.

Fotogalerija:

Brigita Gaižauskaitė (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau