Donato Montvydo dukra Adelė šoka pagal tėčio naujausią dainą: įrašo peržiūrų – pusę milijono

Donatas Montvydas su dukra Adele / Lauryno Trimonio nuotr. ir stop kadras
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėjas Donatas Montvydas neseniai išleido intriguojančią dainą „Lūpos kaip medus“. Netrukus jai buvo sukurtas ir šokis, kurį atliko Donato ir jo žmonos Veronikos dukra Adelė. Įrašas, kuriame ji šoka su tėčiu, greitai išpopuliarėjo internete ir šiuo metu turi daugiau nei pusę milijono peržiūrų.

Neseniai atlikėjas Donatas Montvydas išleido naujausią dainą ir klipą „Lūpos kaip medus“. Bene iš karto po to internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuoti pagal šį kūrinį šokantys Donatas ir jo dukra Adelė.

„Su komanda galvojome, kad būtų labai smagu sukurti TikToko choreografiją ir kad ją atliktų būtinai Adelė. Ji daug šoka, yra labai muzikali. Sakiau jai, kad man reikia pagalbos. Šokėjai sukūrė choreografiją ir bendromis jėgomis mums pavyko nufilmuoti“, – 15min studijoje pasakojo D.Montvydas.

Donatas Montvydas / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Dainininkas pasidžiaugė, kad vaizdo įrašas netruko išpopuliarėti – jis surinko net pusę milijono peržiūrų.

„Šį šokį labai pasigavo TikTok'as ir instagramas. Man buvo labai netikėta“, – šyptelėjo atlikėjas.

Tiesa, laurų sau Donatas neprisiima: „Aš sakau – čia ne dainos nuopelnas ir ne mano, o Adelės. Ji yra žavi mergaitė – visi komentarai buvo skirti jai. Ji viską darė su didžiule meile.“

Atlikėjas atskleidė, kad svarsto apie galimybę sušokti kartu su dukra ir metų pabaigoje Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyksiančiame koncerte.

„Buvau jai užsiminęs, kad pernai kviečiau groti būgnais savo tėtį, o šiemet scenoje norėčiau būti kartu su ja. Adelė sakė: „Aš? Arena? Nežinau, o ten daug žmonių?“ Sakiau jai, kad bus šiek tiek, bet gi būsime kartu.

Nespausiu, bet yra toks pasiūlymas. Manau, kad būtų faina, nes jai patinka bendrauti su muzikantais ir šokėjais, suktis tame rate užkulisiuose“, – užsiminė Donatas.

Kaip 15min studijoje teigė atlikėjas, vaikai jame mato aistrą tam, ką daro, ir disciplinos pavyzdį – kad reikia padaryti tai, ką pasakai: „Spaudimo iš manęs nėra, bet aš sakau, kad jeigu kažką darai, reikia daryti gerai, nesvarbu, ką pasirinksi. Jeigu turiu galimybę padėti vaikams – padėsiu.“

D.Montvydas pridūrė, kad jam svarbiausias yra būtent šeimos palaikymas. Artimiausi žmonės atlikėjui suteikia daugiausia stiprybės ir pasitikėjimo savo jėgomis.

„Neturiu niekam nieko įrodyti. Vieninteliai žmonės, kurie žinau, kad atsitikus nelaimei ar dar kam nors, bus šalia, yra šeima. Jie bus vieninteliai, kurie mane palaikys net ir nusisukus gerbėjams. Ir jie pirmieji sužinos tas naujienas. Tai yra tie žmonės, kurie yra aukščiau visko, net aukščiau muzikos. Jų palaikymas man yra svarbiausias. Jeigu aš kuo nors netikiu, man užtenka apie juos pagalvoti. Ir tada turiu jėgų.

Kaip ir dėl arenos – buvo daug visokiausių minčių, daug klaustukų, galvojau, daryti, ar nedaryti. Adelė sakė: „Daryk, tėti, o kodėl ne, ateis daug žmonių, ar neateis, tau gi patinka, ką tu darai?“ Sakiau – taip, aišku. Tai sako: „Ko tu pergyveni, ateis tie, kas norės, o tu mažiau apie tai galvok.“ Aš galvojau – oho, išmintingi žodžiai. Mes, suaugusieji, kartais per daug mąstome ir skaičiuojame, ir pametame esmę. Man Adelė tai primena“, – su meile akyse 15min studijoje kalbėjo Donatas.

Donato Montvydo šou „Žalgirio“ arenoje / Dainiaus Dambrausko nuotr.

Artėjantis atlikėjo koncertas „2057“ – tai garsiai nuaidėjusio praėjusių metų „1987“ šou tęsinys. Donatas Montvydas teigia, kad šių metų investicija į šį vienetinį šou peržengia logiką, tačiau jis lieka ištikimas sau – padaryti geriau nei buvo.

„Tas, kas buvo pernai metų koncerte, labai norėjo pakartoti, o kurie nebuvo – gailėjosi. Norisi pasirodymą pakelti į kitą lygį, adaptuoti, viską padvigubinti. Kad tie, kas buvo, dar labiau nustebtų, o kurie ne – kad liktų be žado. Šis koncertas vertas tęsinio, tik jį šiek tiek pakreipėme – einame ne į praeitį, o į ateitį. Aš noriu, kad žmonės nuėję į mano koncertą sakytų – vau, tai buvo daug geriau negu Dua Lipa.“

Grandiozinis Donato Montvydo šou Kauno „Žalgirio“ arenoje – gruodžio 29 dieną.

Visas pokalbis su Donatu Montvydu:

Donato Montvydo dainos „Lūpos kaip medus“ klipo filmavimo akimirkos (12 nuotr.)
+6
Donato Montvydo šou „Žalgirio arenoje“ (14 nuotr.)
+8
15min studijoje Donatas Montvydas pristato savo šou (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau