Donato Montvydo gerbėjai į koncertus atvyks specialiai iš Didžiosios Britanijos ir Airijos

Lietuvos atstovas Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Lietuvos atstovas Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-06 11:33
AA

Jau artėjantį penktadienį atlikėjas Donatas Montvydas Palangoje, Kurhauzo salėje surengs pirmąjį specialų akustinį koncertą. Tai vienas iš keturių šią vasarą čia įvyksiančių atlikėjo koncertų, kuriai itin domisi svetur gyvenantys lietuviai.

Pasak koncertų organizatorių, gyvenantiems svetur lietuviams tai puiki proga atostogų metu atvykti pasiklausyti atlikėjo dainų ir susipažinti, kadangi šiuose akustiniuose koncertuose apsilankyti gali tik po šiek tiek daugiau nei 200 žmonių – tai itin jaukus koncertų formatas.

„Akustinis koncertas visuomet yra intymus tuo, kad per muziką perteiki kur kas daugiau savęs, todėl mažesnio koncerto metu pavyksta sukurti artimą ryšį su klausytoju“ – apie akustinį koncertą savo mintimis dalijosi atlikėjas D. Montvydas.

Tai ne pirma vasara, kuomet įvyksta Donato Montvydo koncertai Palangos Kurhauzo salėje, čia susirenka gerbėjai, kurie turo metu nespėjo aplankyti koncertų, grįžo atostogom iš užsienio šalių arba nori išgirsti lyriškąją atlikėjo pusę.

„Praėjusią vasarą koncertai sulaukė didelio susidomėjimo, tad jau sulaukėme užklausų iš Didžiosios Britanijos, Airijos, Vokietijos su klausimais, ar vasaros laikotarpiu bus galima pasiklausyti D.Montvydo Palangoje, todėl ir šį kartą nesinori nuvilti atlikėjo gerbėjų“ – teigia organizatoriai.

Vasaros laikotarpiu Palangos Kurhauzo salėje įvyks keturi atlikėjo koncertai: birželio 10 d., liepos 8 ir 21 d. bei rugpjūčio 15 d.