Donato Montvydo ir jo žmonos Veronikos skyrybos – jau oficialios: prašymas pasiekė teismą

Veronika ir Donatas Montvydai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Veronika ir Donatas Montvydai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-06 16:16
AA

Dainininko Donato Montvydo ir jo žmonos Veronikos skyrybose – naujas etapas. Santuoka jau netrukus bus nutraukta oficialiai.

Veronikos ir Donato Montvydų skyrybų prašymas jau pasiekė Vilniaus miesto apylinkės teismą.

Posėdis numatytas dar šį mėnesį.

Žinoma pora į teismą kreipėsi dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu.

Skyrybų procesas neturėtų užtrukti, mat jis bus rašytinis. Dėl šios priežasties Veronikai ir Donatui teisme susitikti nereikės.

Žmonės.lt primena, kad Donatas Montvydas apie skyrybas su žmona Veronika pranešė vasario 21 dieną savo socialinių tinklų paskyrose.

„Esu priėmęs sprendimą nekalbėti viešai apie savo asmeninį gyvenimą, bet pastaruoju metu jaučiu, kad tai suteikia per daug vietos kalboms, kurios žeidžia mane ir mano šeimą.

Pasirinkau likti viešu asmeniu dėl meilės muzikai ir kūrybai, niekada nesiekiau dirbtinai sukurto dėmesio ar populiarumo. Šia žinute dalinuosi ne tam, kad žmonės atkreiptų dėmesį į mano talentą, pasiekimus ar vertybes, bet visų pirma, norėdamas apsaugoti ir nuraminti savo artimuosius.

Šiuo metu aš ir mano žmona Veronika esame skyrybų procese, tačiau kartu sukūrę tiek daug – šeima mes būsime visą gyvenimą. Ši moteris yra mano nuostabiausių pasaulyje vaikų mama, mano daugumos didžiausių gyvenimo įvykių palaikytoja, mano antra pusė, su kuria ir toliau palaikome draugišką, mylintį santykį, o už galimybę pajausti šiuos tikrus dalykus būsiu dėkingas visą gyvenimą.

Gerbiančių mane ir mano šeimą, prašau nespekuliuoti bei neieškoti priežasčių. Visi gandai, kuriuos esu girdėjęs, tik patvirtina, kodėl šių dienų pasaulis yra toks nesaugus, paviršutiniškas ir neatsakingas. Matyt, ši žinutė taip pat daug nepakeis, bet iš pagarbos sau negaliu likti tik stebėtojo pozicijoje.

Palaikau LGBT bendruomenę, kaip ir jai priklausantį savo draugų ratą, tačiau aš pats visada buvau ir esu tikras dėl savo orientacijos. Niekada neturėjau potraukio ar santykių su vyrais. Buvau ir liksiu ištikimas moterims. Būtent tokį save pažįstu ir jaučiu.

Neturiu jokio pagrindo teisintis ar dalintis šia informacija, nes tai yra kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas – nepaisant to, norėjau tam padėti tašką.

Ši žinutė skirta tik tiems, kam aktualu. Ačiū, kad gerbiate mūsų privatumą. Daugiau komentarų šiomis temomis nebus“, – tąkart rašė D.Montvydas.

Žinia apie poros skyrybas daugeliui netikėta. Vis dėlto akyliausi gerbėjai jau kurį laiką smalsavo, ar poros santykių neištiko krizė – D.Montvydas ir V.Montvydienė nesirodė kartu viešumoje, o socialiniuose tinkluose nebeliko jųdviejų bendrų nuotraukų.

Donatas Montvydas su žmona Veronika / Luko Balandžio / 15min nuotr.

D.Montvydas ir V.Montvydienė augina du vaikus – dukrą ir sūnų.

Pora vestuvinius žiedus sumainė 2013-ųjų rugsėjį. Žmonės.lt žiniomis, ceremonija vyko Vilniaus senamiestyje esančio viešbučio „Grotthuss“ kiemelyje.

Apie savo asmeninį gyvenimą nei Donatas, nei Veronika atvirauti nemėgo. Donatas, kaip viename interviu teigė pats, su Veronika susipažino 2010-ųjų pradžioje besiruošdami projektui „Tabami Goes Michael Jackson“. Skambant šio legendinio atlikėjo baladei „Liberian Girl“ jie pasibučiavo ir nusprendė, kad nuo tada bus kartu.

Donatui Montvydui – 35-eri (209 nuotr.)
+203