Donato Montvydo ir Merūno Vitulskio šeimos išsiruošė į Laplandiją: aplankė Kalėdų Senelį

Apsilankymas Laplandijoje paliko didelį įspūdį ne tik vaikams, bet ir jų tėvas/Gedmanto Kropio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Apsilankymas Laplandijoje paliko didelį įspūdį ne tik vaikams, bet ir jų tėvas/Gedmanto Kropio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-12-04 19:36
AA

Ankstų antradienio rytą daugiau nei šimtas talentingų vaikų iš nepasiturinčių šeimų sėdo į lėktuvą, skrendantį Laplandijos kryptimi, ir išsiruošė į pasimatymą su Kalėdų Seneliu jo rezidencijoje Šiaurės ašigalyje. Taip jie įvykdė jau trečius metus organizuojamą socialinę iniciatyvą „Misiją Laplandija“, globojamą prezidentės Dalios Grybauskaitės.

Kartu su vaikais iš meno mokyklų laiškus Kalėdų seneliui vežė Merūnas Vitulskis (36) su sūnumis Ajumi ir Herkumi bei Donatas Montvydas (32) su žmona Veronika (34) ir dukrele Adele. 

Specialiai užsakytu lėktuvu tiesiai į Rovaniemi miestelį Laplandijoje nuskrieję vaikai turėjo galimybę susipažinti su Kalėdų Senelio padėjėjais elfais, pasivažinėti šiaurės elnių ir haskių tempiamomis rogėmis bei aplankyti cetrinį Kalėdų Senelio paštą, veikiantį už poliarinio rato.

„Pirmą kartą lankiausi Laplandijoje ir esu pakerėtas gamtos grožio. Džiūgauju kartu su vaikais – išbandėme visas pramogas ir turėjome nepamirštamą dieną. Kol kas tai gražiausia, ką su vaikais esame patyrę“, – džiaugėsi Merūnas Vitulskis.

Jam pritarė ir atlikėjo Donato Montvydo šeima. „Šiemet mums Kalėdos prasidėjo žymiai anksčiau. Nepaprastai smagu matyti tokius laimingus vaikus, kuomet išsipildo jų ilgai trokšta svajonė. Matyti jų žibančias akis yra didžiausia dovana“, – įsitikinęs Donatas Montvydas.

Vaikai gavo net oficialius raštus, kad kirto poliarinį ratą, o susipažinus ir pasivažinėjus šiauriniais elniais tempiamomis rogėmis išrašytos teisės, liudijančios, jog vaikai gali vairuoti šiaurės elnių roges.

Kiekvienas vaikas, nusifotografavęs su Kalėdų Seneliu, įteikė jam savo piešinį ir į ausį pakuždėjo kalėdinių dovanų norus. Pats žilabarzdis, paklaustas, ar žino visus naujausius žaislus ir jų madas, juokavo, kad po švenčių galėtų sukurti geidžiamiausių žaislų katalogą.

„Būna, jog vaikai atsineša žurnalų, žaislų katalogų iškarpas ir parodo, kokio žaislo ar kito daikto norėtų. Jie labai konkrečiai gali pasakyti, ko trokšta, – savo darbo užkulisius atskleidė Joulupukis. – Tačiau aš noriu pasakyti, kad neišmatuojamos dovanos visada daug svarbiau už materialius dalykus. Pažiūrėkite, kiek laimės šiandien vaikams suteikė nuoširdumas, meilė ir laikas kartu.“

„Misija Laplandija 2019“ (51 nuotr.)
+45