Donato Montvydo žmona Veronika: „Eurovizijos“ atranka kainavo nervų ir man“

Veronika Montvydienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Veronika Montvydienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-13 00:02
AA

Donatui Montvydui laimėjus nacionalinę „Eurovizijos“ atranką viena pirmųjų jį pasveikino žmona Veronika. Žmonės.lt ji atviravo, kad visa nacionalinė atranka jai kainavo daug nervų, tačiau vyro pergalė – tikėta ir labai laukta.

Nacionalinę „Eurovizijos“ atranką D.Montvydas laimėjo vėlyvą šeštadienio vakarą. Švedijoje vyksiančioje „Eurovizijoje“ jis Lietuvai atstovaus su daina „I‘ve been waiting for this night“. 

Konkurso scenoje atlikėjas žada įspūdingą pasirodymą, tačiau bent kol kas neaišku, ar galės Švedijos scenoje atlikti žiūrovus Lietuvoje papirkusį salto. 
Viena pirmųjų pergalės proga Donatą pasveikino jo žmona Veronika. Žmonės.lt ji sakė, kad tikėjo vyro sėkme, tačiau neslepia – nacionalinė atranka kainavo daug nervų.

„Žinoma, tie mėnesiai buvo sudėtingi. Žinoma, ne tiek, kiek pačiam Donatui, tačiau nervų kainavo ir man“, – kalbėjo V.Montvydienė. 

Atrankos finale ji, žinoma, už vyrą balsavo kiek tik galėjo kartų. Labai jaudinosi, kaip atranka pasibaigs: „Jo varžovai buvo labai stiprūs. Tikrai buvo baisu.“

Ar pati važiuos paskui Donatą į Švediją?

„Kol kas apie tai nekalbėjome. Lagaminų dar tikrai nesikraunu. Žiūrėsime, kaip bus. Kol kas pats svarbiausias buvo šis pasirodymas, koncentravomės į jį, o toliau negalvojome“, – sakė. 

Kaip pažymės pergalę? „Kol kas nesugalvojome. Čia jau kaip vyras pasakys. Namuose laukia dukra Adelytė. Gal grįšime namo, o gal ir į dūzges užsuksime“, – sakė ji.

Veronika Montvydienė su dukra / Justo Krilavičiaus/Sakyksūris.lt nuotr.
2016-ųjų „Eurovizijos“ atrankos finalas (74 nuotr.)
+68