„Dosono įlankos“ žvaigždės Jameso Van Der Beeko žmona patyrė persileidimą: nepadėjo ir kraujo perpylimas

Jamesas Van Der Beekas su žmona Kimberly ir penkiomis judviejų atžalomis / Socialinių tinklų nuotr.
Jamesas Van Der Beekas su žmona Kimberly ir penkiomis judviejų atžalomis / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-06-21 16:15
AA

Aktoriaus Jameso Van Der Beeko šeima išgyvena sunkų etapą. Jo žmona Kimberly patyrė dar vieną persileidimą. Šįkart – būdama nėščia 17-ą savaitę, prnaeša Today.com.

„Dosono įlankos“ žvaigždė pasidalijo širdį veriančia žinute ir keliomis fotografijomis savo Instagram paskyroje, praėjus vos keliems mėnesiams po skaudaus įvykio.

43-ejų aktorius rašė: „Po sukrečiančio, viešai įvykusio persileidimo lapkritį, buvo tikra palaima sužinoti, kad Kimberly vėl laukiasi vaikelio. Bet... ta siela, kuri turėjo praturtinti mūsų šeimą, nutarė neprisijungti prie mūsų – Kimberly vėl patyrė persileidimą. Antrąjį per tokį trumpą laiką. Be abejo, vykome į ligoninę, kur buvo daromas net kraujo perpylimas, dėl to esame dėkingi visiems medikams, kurie stengėsi iš paskutiniųjų.

Nelabai kuo galėjau padėti, tad tik masažavau žmonos pėdas ir stengiausi neleisti jai sušalti. Tą kraupią naktį, būdamas ligoninėje, supratau, kad mums visiems reikėtų labiau rūpintis vieniem kitais. Juk šiuo metu visą žmoniją ardo baimės, pykčiai, agresija – visi tie „monstrai“, kurių dėka mes tampame rimtų traumų aukomis. Vienintelis būdas padėti sau ir kitiems – kelti klausimą – kaip mes galime pagelbėti?“.

Aktorius savo įrašą užbaigė sakiniu, transliuojančiu žinutę kitoms šeimoms, kenčiančioms nuo tokių pačių nesklandumų: „Dalijamės savo meile bei maldomis. Jūs ne vieni.“

Jamesas su verslo konsultante Kimberly susipažino 2009-aisiais, netrukus po skyrybų su pirmąja žmona aktore Heather McComb. 

Pora susituokė Izraelyje, 2010-ųjų rugpjūtį, vieną mėnesį prieš gimstant jųdviejų pirmagimei.

Aktorius su Kimberly augina penkis vaikus.

Porai ši netektis – ketvirtoji. Jamesas Van Der Beekas apie tris šeimoje įvykusius persileidimus kalbėjo dar praėjusių metų lapkričio mėnesį.