Dovi Mi pristato dainą ir vaizdo klipą „Chuliganė“: „Jausmas, kad rašiau labai karštą knygą“

Dovi Mi / Viktorijos Račkauskaitės nuotr.
Dovi Mi / Viktorijos Račkauskaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-01 21:23
AA

Jaunosios kartos dainininkas ir muzikos kūrėjas Dovi Mi pristato naujausią savo darbą – kūrinį „Chuliganė“. Šiandien pristatomai dainai atlikėjas sukūrė ir vaizdo klipą, kuriame atskleidžiama intriguojantys santykiai. Vaizdo klipui gimti padėjo muzikiniame projekte užgimusi draugystė su aktore bei prodiusere Skaiste Vievese.

Pasak atlikėjo, apie šiandien pristatomą kūrinį yra naktinė istorija, iš kurios ir gimė šiandienos premjera.

„Tą naktį jutau įkvėpimą, užsidegimą, kuris buvo toks tikras, gyvas, neišvengiamas, kvėpuojantis… Rėkiantis, šnabždantis, žaidžiantis… To jausmo ignoruoti neįmanoma, nes jis tiesiog yra. Su visomis savo ryškiomis spalvomis, privalumais ir trūkumais. Čia ir dabar… Tą emociją paliečiau, pagriebiau ir įamžinau šia daina. Parašiau gal dešimt posmelių, penkis priedainius. Vyko ieškojimai. Norėjau kuo tiksliau atkurti tą jausmą. Viskas buvo taip šalia, bet ne visai ten… Toks jausmas, kad rašiau labai karštą knygą, kuri neturi pavadinimo. Ir tada atėjo žodis „Chuliganė“, – pasakoja kūrėjas.

Dovi Mi teigimu, būtent šis žodis ir sudėliojo viską į savo vietas. Toliau kūrybinis procesas buvo greitas ir sklandus. Šiandien pristatomą dainą pabaigti padėjo ir gerai žinomas muzikos prodiuseris Paulius Jasiūnas.

„Pasidariau labai paprastą dainos demo versiją ir išsiunčiau ją prodiuseriui Pauliui Jasiūnui. Ten „Chuliganė“ įgavo būtent šią formą, kurią dabar galite išgirsti“, – prisimena Dovi Mi.

Šiandien atlikėjas kartu su daina pristato ir muzikinį klipą, kuriam užgimti padėjo televizijos projekte „Muzikinė kaukė“ užsimezgusi draugystė.

Dovi Mi / Asmeninio albumo nuotr.

„Dainos klipo kūrimo procesas buvo labai greitas. „Muzikinės kaukės“ projekte susipažinau su viena iš dalyvių – aktore, prodiusere Skaiste Vievese. Ji sukūrė dainos klipo idėją, surinko visą komandą ir ją įgyvendino. Taip gavosi, kad aš iš džiaugsmo pasigyriau ir parodžiau jai tą dainą. Pradėjome kalbėti apie video klipą, apie vaizdus, kurie ateina klausant šios dainos. Ji manęs paklausinėjo šiek tiek klausimų apie dainą ir kitą dieną atsiuntė paruoštą video idėją“, – džiaugiasi dainininkas.

Temos: