Dovydas Laukys įkūnijo savo žmoną Moniką Mariją: prieš pasirodymą itin jaudinosi

Dovydas Laukys ir Monika Marija / Dovydo Beržinio ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Dovydas Laukys ir Monika Marija / Dovydo Beržinio ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-17 14:07
AA

To „Muzikinės kaukės“ istorijoje dar nebuvo. Dovydas Laukys, praėjusį šeštadienį norėdamas sužinoti, ką įkūnys kitoje laidoje, paspaudęs mygtuką, išvydo savo žmonos, Monikos Marijos nuotrauką.

Repeticijų metu Dovydas buvo atviras, su Monika Marija jiedu susipažino neseniai, todėl perprasti jos dainavimo manierų ir mimikų jam dar iki galo nepavyko. Tačiau prieš pasirodymą kalbėdamas su laidos vedėja Indre Kavaliauskaite atlikėjas daug juokėsi ir sunkiai atsakinėjo į klausimus, nenuostabu, kad jaudulys buvo didžiulis. Vyras pripažino, kad atkartoti Monikos Marijos judesius dar įmanoma, tačiau jos unikalaus balso, greičiausiai, nepavyks. Dovydo pasirodymas kolegoms ir komisijos nariams sukėlė daug emocijų.

Dovydas Laukys / Dovydo Beržinio nuotr.

„Pamenu, kai turėjom „Eurovizijos“ laidą ir tu įkūnijai islandų atlikėją, sakiau, kad tinka tau ilgi plaukai, tai iš tiesų tinka tau ilgi plaukai. Taip, judesiai, manieros, ką turi Monika, tai mačiau panašumų. Iš manierų pusės labai gerai atlikai, ačiū tau“, – sakė Leonas Somovas.

„Ot užduotėlė, ar ne? Bet niekas nieko panašaus čia nėra patyręs. Per visus devynis sezonus niekam neteko savo sutuoktinio parodyti scenoje. Dovydai, pasakyk, ar Monika kažkaip mokė, repetavot namuose?“ – Dovydo klausė Livija Gradauskienė.

„Ne, ji nežino!” – visus nustebino Dovydas.

Dovydas Laukys / Dovydp Beržinio nuotr.

„Labai lauksiu išrišimo, kuo viskas pasibaigs, po to, kai ji sužinos, viską pamatys ir išgirs. Daug įdėta darbo. Bet vis tiek labai norėčiau pamatyti Monikos Marijos veidą, kai ji išvys šį pasirodymą” – juokavo Livija Gradauskienė.

Ingai Valinskienei paklausus, ar šis Dovydo atliktas Monikos Marijos kūrinys – „Pamelavau”, yra užkoduota žinutė, šis nusprendė daugiau nekomentuoti ir tiesiai į kamerą paprašė žmonos atkreipti į tai dėmesį.

„Išvengėm kulkos, vienos kulkos išvengėm, atkreipk į tai dėmesį”, – sakė Dovydas.

„Dėl to, kad tavo žmonai bus didžiulis siurprizas, mes ir pasidžiaukime. Ir aš tikiuosi, kad nepaleis į tave kulkos dėl to, to ir lauksime, Monikai Marijai linkėjimai ir nemušk jo baisiai, jis visai vietomis buvo Monikiškas”, – linkėjimus siuntė komisijos narė Inga Valinskienė.

Toma Vaškevičiūtė / Dovydo Beržinio nuotr.

Be įspūdingo Dovydo pasirodymo šį šeštadienį dar skambėjo legendine tapusi Nelės Paltinienės daina, kurią atliko Toma Vaškevičiūtė, Gytis Ivanauskas tapo Davidu Bowie, Egidijus Sipavičius visus nustebino Bobo Marley pasirodymu, Maksas Melmanas tapo romantiškuoju Franku Sinatra, LNK laidų vedėja Justė Žičkutė įkūnijo popdievaitį Justiną Bieberį, Ieva Zasimauskaitė – Celine Dion, Rokas Petrauskas lietuvių atlikėją Free Finga, operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė įkūnijo Ellie Goulding, Katažina tapo Kazka, o jos pasirodymą papuošė ypatingi svečiai.

Katažina Zvonkuvienė / Dovydo Beržinio nuotr.

„Muzikinė kaukė” artėja prie finišo tiesiosios, jau kitą šeštadienį paaiškės, kurie keturi dalyviai patenka į finalą, o nugalėtoją finale, gegužės 1 dieną, tiesiogiai balsuodami išrinks projekto žiūrovai. Į finalą nepatekę dalyviai susijungs į duetus ir taip pat pasirodys. Todėl kiekvienas pasirodymas ir balas tampa vis svarbesnis.

„Muzikinė kaukė“ – šį vakarą, 19.30 val., per BTV.

„Muzikinės kaukės“ filmavimas (12 nuotr.)
+6