Dovydo Laukio šokių partnerė Candela patyrė kojos traumą: „Labai bijau to, kas laukia“

Dovydas Laukys ir šokių partnerė Candela / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Šis sekmadienis 8-ioms Lietuvos garsenybėms – ypatinga diena. Žiūrovai išvys pirmuosius žinomų žmonių pasirodymus šokių ir nuotykių projekte „Tangomanai“. Nedrąsios repeticijos, visą laiką kylanti įtampa ir pasirodymas prieš šimtus Buenos Airių gyventojų, kurie dėl tango tiesiog pakvaišę – kuriai porai pavyks nustebinti, o kas šį kartą nesublizgės? Visa tai paaiškės jau šį vakarą.

Pirmoji „Tangomanų“ šokio tema – simboliška. Praėjusią savaitę žiūrovai išvydo, kaip visi projekto dalyviai – Leonas Somovas, Dovydas Laukys, Vytautas Medineckas-Ironvytas, Dainius Kazlauskas, Dijora Petrikonytė, Ineta Stasiulytė, Simona Burbaitė ir Toma Vaškevičiūtė – pirmą kartą išvydo Argentinos tango profesionalus, kurie tapo jų partneriais. O šį sekmadienį, pirmą kartą su jais šokdami, visi lietuviai turės atspindėti „Pirmojo pasimatymo“ temą.

Pirmasis porų pasirodymas įvyko įspūdingo grožio Puerto Madero uoste, kuriame dalyvių šokius vertino tiesiog iš gatvės pakviesti 4 Buenos Airių gyventojai. Kiekvienas teisėjas ne tik komentavo visų porų pasirodymus, bet ir galėjo skirti jiems balus – nuo 1 iki 5. Vienintelė šiai neeilinei komisijai keliama sąlyga – kad jie puikiai suprastų ir mylėtų tango.

Dovydas Laukys / Luko Griciaus nuotr.

Šį kartą dalyvius vertino tango mokytojas, verslą turinti tango šokėja, draudimo agentas ir tango dievinanti 4 vaikų mama. Ar poroms pavyko įtikinti komisiją, kad jų pasirodymas – ne tik be priekaištų, bet ir puikiai atspindintis vakaro temą?

Tačiau šis sekmadienis nebus paženklintas vien tik aistra ir juoku – Dovydo šokių partnerė Candela, bešokdama per praėjusios savaitės prisistatymą, patyrė kojos traumą. O jau po dienos jai teko ir vėl pradėti repetuoti. Šįkart – su Dovydu.

„Tai buvo labai skausminga. Tik porą kartų gyvenime esu taip stipriai susižeidusi šokdama. Labai bijau to, kas laukia. Kas bus toliau? Ar aš galėsiu šokti, vaikščioti, judėti?“ – neslėpė išgąsčio Candela.

Norėdamas savo partnerę paguosti, Dovydas nusprendė ją pradžiuginti – paruošė Candelai puikius pusryčius, idealiai tiksiančius jų pirmajai susitikimo vietai. Šokėjų pora susitiko nuostabiame Buenos Airių rožių parke, kuriame – daugiau nei 12 tūkst. rūšių rožių. Tiesa, čia augo ir jaudulys.

Dovydas Laukys ir šokių partnerė Candela / TV3 nuotr.

Nors abu slėgė įtampa dėl Candelos sveikatos ir artėjančio pasirodymo, D.Laukys neslėpė: „Kai pirmąkart ją pamačiau, iškart supratau, kad su šiuo žmogumi jausiuosi savas.“

Tik geriausiais žodžiais apie savo partnerį atsiliepė ir Candela. „Jis atrodo labai stiprus ir pasitikintis savimi, o tai man suteikia saugumo jausmą. Supratau turinti labai gerą partnerį“, – sakė ji.

Dovydas Laukys ir šokių partnerė Candela / TV3 nuotr.

Jau netrukus jie ėmė austi mintį ir apie pirmąjį savo pasirodymą. „Mūsų šokio mintis – kaip šauksi, taip ir atsilieps. Jeigu į žmogų eini atvira širdimi, jis atsakys taip pat. O jei eini su dideliu ego ir narciziškumu – ko man šiaip netrūksta – vadinasi, kad, vaikinuk, nudegsi“, – pastebėjo Dovydas.

Ar Candelai pavyks įveikti skausmą? Ar įvyks pirmasis Dovydo ir Candelos pasirodymas? Visi atsakymai – jau šiandien.

Pirmasis lietuvių bandymas šokti tango – jau šį sekmadienį, projekte „Tangomanai“, 19.30 val. per TV3.

Dovydas Laukys projekte „Tangomanai“ Argentinoje (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau