Drąsiu kadru pasidalijusi E.Jakštytė siunčia žinutę moterims: ragina priimti savo kūną

Eglė Jakštytė-Elle / Asmeninio albumo nuotr.
Eglė Jakštytė-Elle / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-25 20:43
AA

Visuomet pavydėtingą figūrą demonstruojanti dainininkė Eglė Jakštytė-ELEY atvirai prabilo apie atrastą meilę savo kūnui. Kelias į savęs priėmimą, anot Eglės, nebuvo lengvas – vis norėjosi siekti tobulumo, tačiau šiandien ji džiaugiasi nuo viso to išsilaisvinusi. Apie savo patirtis prakalbusi atlikėja pasidalijo drąsiu kadru ir siunčia žinutę kitoms moterims.

Apie atrastą meilę savo kūnui Eglė Jakštytė atvirai prabilo instagrame. Prie įrašo dainininkė pasidalijo praeitų metų vasarą užfiksuotu kadru, kuriame ji, kaip pati sako, nusifotografavo „su plius keliais kilogramais“.

„Pamenu, praeitą vasarą aš jaučiausi sau tokia graži, kad ir su plius keliais kilogramais virš. Dabar tiesiog esu laisva nuo viso to, ką daug metų kišau sau į galvą, kad turiu tik tobulai atrodyti ir daugiau nieko, kad pagaliau save priimčiau. O tokios foto pasidalinimas man tik įrodo, kad viskas su manimi gerai.

Vis labiau ir labiau išmokstu primti savo kūną kitokių formų ir tai taip sveika! Kūnas nuolatos natūraliai keičiasi ir kartais visiems būna laikotarpis, kai nesi super savo formoje, bet įsikibti į vieno vaizdo miražą yra mažų mažiausiai kvaila ir nebrandu. Moterys ypatingai prieš vasarą nori būti tik fit arba labai lieknos. Lietuvoje ypač. Bet realybė, pasirodo, būna ir kitokia. Nesakykit, mes, moterys, tikrai mėgstam skaniai pavalgyti, na, aš tai tikrai (obviously – liet. akivaizdžiai) ir ne visada reikia atrodyti kaip prieš „bikini fitness“ varžybas“, – teigė Eglė, savo įrašu sutikusi pasidalinti su Žmonės.lt skaitytojais.

Eglė Jakštytė / „Instagram“ nuotr.

Apie pasikeitusį požiūrį į savo kūną E.Jakštytė pirmąkart prabilo praėjusių metų spalį. Tąkart atviroje fotosesijoje įsiamžinusi daininikė teigė pagaliau besijaučianti išlaisvinusi nuo jausmo, kad jai vis kažko trūksta.

Nuotrauka su įžvalgomis apie save dainininkė paskelbė savo socialinių tinklų paskyroje ir susilaukė daugybės ją palaikančių komentarų.

Įrašu E.Jakštytė leido pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais:

„Leidžiu sau būti, būti laisvai savo kūne.

Atsimenu kai galvojau, kad nesu pakankamai graži, kad nesu moteriška, tiesiog nesu pakankama būdama tokia kokia esu.

Dabar žiūriu į save ir galvoju, kodėl aš nemačiau to, ką matau dabar...

Taip, paauglystėje turėjau daug kompleksų. Buvau sportiškos figūros mergina – platūs pečiai, plonos kojos, be ryškios talijos, na, sakyčiau buvau tokia berniukiškos figūros.

Na, ir kas su manimi buvo ne taip?

Buvau sveika graži mergina, bet tuo metu man viskas atrodė kitaip. Save suvokdavau tik per išorę, standartus, grožio kultus. Mano visas dėmesys buvo nukreiptas tik į išvaizdą ir tai buvo mano pačios savęs įkalinimas savo proto labirinte iš kurio ilgus metus niekaip negalėjau rasti išėjimo.

Anksčiau turėjau įprotį lyginti save su kitomis merginomis. Visad save nuvertindavau, taip susidūriau su psichologinėm problemom, nemeile sau, žema saviverte, tiesiog nemačiau savęs, mačiau tik savo trūkumus.

KUR DĖMESYS, TEN IR ENERGIJA

O TAVO ENERGIJA – TAI ESI TU.

Kai pradėjau žiūrėti į savo vidų radau žaizdas, kurias pradėjau gydyti. Tik su tiesioginiu žvilgsniu ir meile Išmokau priimti save, pradėjau grožėtis, mylėti save, matyti prasmę, unikalumą, tikėti savimi, drąsiai jaustis savo pačios kūne.

Tai yra taip svarbu.

Dabar žinau, kad išorinis grožis tai neatsiejama spinduliuojanti gyvybinė energija, kuri rezonuoja su mūsų vidumi. Visais laikais gražiausias žmogus, kuris yra laisvas būti savimi, o jei vidinė energija užspausta ir nukreipta tik į išorę ir trūkumus, net pati gražiausia pasaulio moteris negebės matyti savo grožio“, – rašė E.Jakštytė.