„Draugų“ žvaigždė Mattas LeBlancas susitikinėja su „Aukščiausios pavaros“ prodiusere

Aurora Mulligan ir Mattas LeBlancas / „Twitter“ ir „Scanpix“ nuotr.
Aurora Mulligan ir Mattas LeBlancas / „Twitter“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-28 17:24
AA

Darbas kultinėje britų laidoje „Aukščiausia pavara“ („Top Gear“) amerikiečių aktorių Mattą LeBlancą (49 m.) atginė į Didžiąją Britaniją, o čia jis netikėtai rado dar ir meilę – pranešama, kad aktorius susitikinėja su „Aukščiausios pavaros“ prodiusere Aurora Mulligan (31 m.).

Buvusi kultinio televizijos serialo „Draugai“ („Friends“) žvaigždė Mattas LeBlancas jau kuris laikas pastebimas laisvalaikį leidžiantis Auroros Mulligan draugijoje.

Pastarąjį kartą jiedu kartu buvo pastebėti Vakarų Sasekso grafystėje vykusiose žirgų lenktynėse. Liudininkai laikraščiui „The Sun“ sakė, kad jiedu atrodė „labai įsimylėję“.

„Mattas atrodė labai susižavėjęs Aurora, o ji vis juokėsi iš visų jo pokštų“, – pasakojo liudininkas.

Kalbos apie tarp Matto LeBlanco ir Auroros Mulligan romaną sklisti pradėjo dar gegužę, bet tada aktoriaus atstovas „The Sun“ tikino, kad jų santykiai – „griežtai darbiniai“.

Tačiau dabar šaltiniai iš „Aukščiausios pavaros“ kūrybinės komandos patvirtino, kad darbiniai jų santykiai į romantiškus peraugo per keletą pastarųjų savaičių.​ „Tai jau tapo romanu. Mattas su Aurora praleidžia daugiau laiko nei bet kuris kitas komandos narys ir čia tikrai yra besivystanti santykių pradžia“, – sakė šaltinis. ​

Mattas LeBlancas 2014-ųjų pabaigoje nutraukė aštuonerius metus trukusius santykius su ilgamete drauge Andrea Anders, nuo to laiko jis buvo vienišas.

Mattas LeBlancas, Chrisas Evansas ir „Stigas“ / BBC nuotr.