Driokstelėjusios melagingos (?) žinios dėl skyrybų akivaizdoje Shakira uždainavo apie meilę

Shakira / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Shakira / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-08 14:15
AA

Neseniai pasklido gandai, kad byra sąjunga, kurią septynerius metus puoselėjo daininkė Shakira (40) ir futbolininkas Gerardas Pique (30).

Kolumbietė daininkė ir dešimčia metų jaunesnis Gerardas pradėjo draugauti 2010 metais, kartu augina du dūnus – ketverių Milaną ir dvejų Sashą. Įdomi detalė: Shakira ir Gerardas gimę tą pačią dieną vasario 2-ąją.

Iki šiol jie nebuvo įteisinę savo santykių. Abu ne kartą teigė, kad vestuvės nieko nepakeistų, tačiau 2017-ųjų pavasarį vyras buvo užsiminęs, kad jiedu vis dėlto planuoja tuoktuves.

„Vestuvės bus, – tvirtai tarė futbolininkas. – Tik Shakirą matau savo žmona, ji sutinka ja tapti“.

Gandų pora nekomentavo, naują mįslę užminė pati Shakira, socialinėse paskyrose pasidalijusi vaizdo įrašu, kuriame ji groja gitara ir dainuoja apie meilę.

„Nedidelė pertrauka mano dienoje, kad padainuočiau apie meilę“, – tokiais žodžiais įrašą palydėjo dainininkė.

Žinią apie skyrybas pakomentavo Shakiros agentas amerikiečių leidiniui HOLA!.

„Jų santykiuose niekas nepasikeitė, o gandus platina žmonės, kurie nori pakenkti Gerardui Pique“, – sakė agentas.

Dar rugsėjo mėnesio HOLA! Shakira pasakojo apie tai, kaip jiems su Gerardu sekasi derinti šeimyninį gyvenimą ir karjerą: „Vienas dėl kito darome viską, kas tik įmanoma. Tarp mūsų daug meilės, tai bet kurios šeimos pagrindas. Privalai puoselėti tą jausmą, skirti jam dėmesio. Šeima – svarbiausia mano gvyenime, poilsis tikrai antroje vietoje“.

Dainininkė ne kartą yra sakiusi, kad jos išrinktasis – „pats švelniausias ir rūpestingiausias vyras iš visų, kuriuos ji yra sutikusi gyvenime“.

Shakira ir Gerardas Pique / „Scanpix“ nuotr.