Dua Lipa pristatė naują mylimąjį – režisierių Romainą Gavrą: debiutavo Kanų festivalyje

Dua Lipa ir Romainas Gavras Kanų kino festivalyje / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Dua Lipa ir Romainas Gavras Kanų kino festivalyje / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-23 08:02
AA

Popmuzikos dievaitė Dua Lipa (27) džiaugiasi nauja meilė – britų dainininkė susitikinėja su prancūzų režisieriumi Romainu Gavru (41). Nauja pramogų pasaulio pora debiutavo nepaprastai: jie kartu žengė raudonuoju Kanų kino festivalio kilimu.

Puošnūs ir įsimylėję Dua Lipa ir Romainas Gavras atvyko į filmo „Omar La Fraise“, pasakojančio apie gangsterį, kuris turi slapstytis, kad išvengtų 20 metų laisvės atėmimo bausmės Prancūzijoje, premjerą.

Režisierius Romanas Gavras žinomas ir kaip muzikinių vaizdo klipų kūrėjas. Jis yra Kanye Westo vaizdo klipo „No Church in the Wild“, M.I.A. klipo „Bad Girls“, Jamie xx klipo „Gosh“ ir kitų autorius.

Dua Lipa ir Romainas Gavras Kanų kino festivalyje / Vida Press nuotr.

Dua Lipa ir Romainas Gavras kartu žengė raudonuoju Kanų kino festivalio kilimu ir mielai pozavo fotografams, tad jų užfiksuotuose kadruose netrūko tikrų emocijų – juoko, šypsenų, jausmingų prisilietimų ir žvilgsnių.

Pora vakarui pasirinko elegantišką tamsų įvaizdį: Dua Lipa vilkėjo juodą suknelę ant vieno peties su iškirptėmis priekyje, atvira nugara ir ilgu skeltuku, o Romainas Gavras – juodą kostiumą.

Pasak „Entertainment Tonight“, 27-erių dainininkė ir 14 metų vyresnis režisierius pirmą kartą buvo pastebėti šių metų vasario mėnesį – jiedu kartu išėjo iš vakarėlio Londone.

Tuo tarpu „E! Online“ skelbė, kad Paryžiaus mados savaitės metu jiedu vėl buvo pastebėti besilaikantys už rankų.

Fotogalerija:

Dua Lipa ir Romainas Gavras Kanų kino festivalyje (10 nuotr.)
+4

R.Gavras anksčiau apie šešis mėnesius susitikinėjo su Rita Ora.

O Dua Lipa anksčiau draugavo su modeliu Anwaru Hadidu, manekenių Gigi ir Bellos Hadid broliu.

„The U.S. Sun“ 2021 metų gruodį pranešė, kad „Grammy“ laureatė ir jos vaikinas išgyvena santykių krizę, nes „tiek daug keliauti ir gyventi atskirai yra sunku“. Anot laikraščio, Dua Lipa gyveno tarp Londono ir Los Andželo, o A.Hadidas – Niujorke. Galiausiai po 2,5 metų trukusios draugystės jie pasuko skirtingais keliais.

Anwaras Hadidas ir Dua Lipa / „Scanpix“ nuotr.