Dubajuje mirė Rūta Mikalauskaitė: maistu užspringusios prodiuserės išgelbėti nepavyko

Rūta Mikalauskaitė / BNS foto ir asmeninio albumo nuotr.
Rūta Mikalauskaitė / BNS foto ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-03 11:53
AA

Birželio 3-ąją Lietuvą pasiekė žinia – Dubajuje mirė prodiuserė, komercinių klipų kūrėja Rūta Mikalauskaitė. Nelaimės ištikta ir savaitę komoje buvusi moteris taip ir neatsigavo.

Žinią apie R.Mikalauskaitės mirtį portalui Žmonės.lt patvirtino jos buvusi kolegė ir bičiulė, prodiuserė Jurga Klimaitė-Riebling.

R.Mikalauskaitė jau kurį laiką kovojo dėl savo gyvybės po to, kai Dubajuje vakarienės metu užspringo maistu ir atsidūrė komoje.

Nelaimė įvyko gegužės 26-ąją viename Dubajaus restorane. Užspringusi R.Mikalauskaitė neteko sąmonės. Atvykę greitosios pagalbos medikai lietuvės neatgaivino, moters smegenys 20 minučių negavo deguonies. Medikai konstatavo klinikinę mirtį. Defibriliatoriaus pagalba buvo atstatytas Rūtos širdies plakimas, tačiau smegenys nefunkcionavo.

Komos ištikta R.Mikalauskaitė buvo išgabenta į Dubajaus ligoninę. Artimieji ir draugai neprarado vilties išgelbėti moters gyvybės, tad prašė visų galinčių aukoti finansinės pagalbos gydymui apmokėti.

Šią savaitę į Dubajų nuskrido Rūtos Mikalauskaitės sūnus ir brolis, kurie ligoninėje aplankė nelaimės ištiktą ir komoje atsidūrusią artimąją.

Rūta Mikalauskaitė / BNS foto nuotr.
Rūta Mikalauskaitė (8 nuotr.)
+2