Dueto „Zygga“ nariai Gabija ir Žygimantas Petkai taps tėvais: atskleidė laukiamo pirmagimio lytį

Gabija Petkuvienė, Žygimantas Petkus / dei.photography ir Luko Balandžio/BNS nuotr.
Gabija Petkuvienė, Žygimantas Petkus / dei.photography ir Luko Balandžio/BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-01 12:25
AA

Praėjusią vasarą susituokę dueto „Zygga“ nariai, iš įvairių televizijos projektų žinomi Gabija Petkuvienė ir Žygimantas Petkus žengia į dar vieną gyvenimo etapą. Pora laukiasi pirmagimio.

Žinią apie būsimą šeimos pagausėjimą Gabija Petkuvienė pranešė savo instagramo paskyroje. Ja sutiko pasidalyti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Tiesa, tam pasirinko balandžio 1-ąją, todėl ne vienas pagalvojo, kad galbūt tai – pokštas.

Instagrame pora atskleidė ir būsimo vaikelio lytį – gims mergaitė.

Naujieną iliustravo jauki nuotrauka, kurioje matyti padidėjęs Gabijos pilvukas. Kadre įamžinta ne tik ji su Žygimantu, bet ir keturkojis.

„Tėtis, Mama ir keturkojis Broliukas nekantrauja sulaukti pirmojo pasimatymo su Tavimi, Dukryte“, – rašė G.Petkuvienė.

Iš Mažeikių kilęs Žygimantas Petkus kaunietę Gabiją Radžiūnaitę pirmąkart sutiko universitete. Tiesa, tąkart prasidėjusi jų pažinties istorija nei kiek nekvėpė romantika – juodu sujungė konkurencijos vedinas ginčas.

„Mokėmės tame pačiame universitete Kaune. Gabija bendravo su viena iš mano grupiokių, tad dažnai tekdavo susižvalgyti. Pirmas mūsų pokalbis buvo ginčas, kuris iš mūsų taps „Žalgirio“ kineziterapeutu, nes abu studijavome šią specialybę. Galiausiai mūsų ginčas baigėsi tuo, kad iki dabar dalijamės ta pačia scena ir gyvenimu“, – pažinties pradžią kiek anksčiau kalbėdamas su portalu Žmonės.lt prisiminė Žygimantas.

2022-ųjų rugpjūčio 22-ąją prie Kauno esančioje viloje Gabija ir Žygimantas iškėlė vestuves. Amžiną meilę 60-ties artimiausių žmonių rate prisiekusi pora šiandien neslėpė – jiedu vienas kitą traukia kaip pirmosiomis pažinties dienomis.

„Faktas, kad didžiąją dalį organizavo Gabija, kadangi jai svarbi kiekviena smulkmena. Mes, vyrai, paprastesni. Jai reikia balto kilimo, žiedlapių, smuiko, kad viskas atrodytų nepriekaištingai... Mano pagrindinė užduotis buvo susirasti kostiumą, kurį vis tiek rinkausi su Gabija. Nors ji savo suknelės man nerodė, bet juk kostiumas turėjo derėti... Visgi, man teko techninė dalis: pasirūpinti aparatūra, garsu, šviesomis ir t.t. Žinoma, jeigu Gabija dėl kažko dvejodavo, iškart kreipdavosi į mane“, – apie šventės organizavimą pasakojo Ž.Petkus.

Vestuvių fotogalerija:

Dueto „Zygga“ Žygimanto Petkaus ir Gabijos Radžiūnaitės vestuvės (39 nuotr.)
+33