Dukart išsiskyręs Druskininkų meras Ričardas Malinauskas intensyviai ieško širdies draugės

Ričardas Malinauskas / Stop kadras
Ričardas Malinauskas / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-10 13:56
AA

Druskininkų valdovas Ričardas Malinauskas nutarė atverti savo namų duris, piniginę, šaldytuvą ir širdį LNK laidai KK2. Žurnalistai apsilankė 500 kvadratinių metrų ploto dvare, esančiame Druskininkų centre.

Dvaras dviejų aukštų. Arkinės nepermatomo stiklo sienos – per visus namo aukštus. Įvažiavimas į kiemą aptvertas automatiniais dantytais vartais. Nepriekaištingai sutvarkytas kiemas yra kiaurą parą stebimas vaizdo kamerų. Kieme išraustas tvenkinukas karosams gaudyti.

O namo vidus – visiška prabanga. Visur išklotas brangaus ąžuolo parketas. Odiniai baldai ir originalios dekoracijos. Neregėtos brangaus šilko užuolaidos su automatiniu uždarymo mechanizmu. Malinausko namo sienas puošia dvimetriniai televizoriai ir M.K.Čiurlionio paveikslo „Karalių pasaka“ reprodukcija.

Meras šiuose apartamentuose kol kas gyvena vienas. Šeimyninis gyvenimas jam nesusiklostė. Tačiau R.Malinauskas sako, jog nors ir abi jo santuokos subyrėjo, liko pats didžiausias turtas – vaikai. Gražuolės, barakudos ir turtų medžiotojos sukluskite – Malinauskas šiuo metu vienišas ir ieško naujos Malinauskienės.

Ričardas Malinauskas / Stop kadras

„Šiuo metu intensyviai ieškau būtent širdies draugės. O tokios, kad jau būčiau apsisprendęs, deja, nėra“, – KK2 laidoje 2014-ųjų gruodį atviravo R.Malinauskas.

Druskininkų meras prisipažįsta, kad jis moterims išrankus nuo pat jaunystės. Merginų dėmesio niekad netrūko, nes būdamas vos aštuoniolikos metų Ričardas varinėjo su nauju „Žiguliu“. Malinauskas išduoda, jog pirmą milijoną uždirbo dar jaunystėje, kai jam buvo  dvidešimt treji. Anuomet, 1988-aisiais, Ričardas turėjo sunkvežimį „Zil“, kuriuo vežė prekes iš Rusijos ir Ukrainos į Lietuvą.

Ričardas Malinauskas / Stop kadras