Dukros Barboros gimtadienį atšventę Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai: „Pasvajojame apie šeimos pagausėjimą“

Inetos ir Ąžuolio Žvagulių dukros Barboros gimtadienio akimirkos / „F/11 Fotografija“ nuotr.
Inetos ir Ąžuolio Žvagulių dukros Barboros gimtadienio akimirkos / „F/11 Fotografija“ nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-08-12 12:47
AA

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių šeima dar visai neseniai atšventė savo vaikų gimtadienius, tačiau moteris pasakoja, kad kiekvieną vasarą jos šeima išgyvena tikrus gimtadienių maratonus.

„Pas mus gimtadienių virtinė prasideda nuo birželio mėnesio, nuo mano sūnaus Bernardo gimtadienio, tada seka mano mamos gimimo diena ir pasipila vienas po kito draugų gimtadieniai.

Na, o liepą – tai ne tik nebeturime  laisvų savaitgalių, bet retai atrandame ir laisvą eilinę savaitės dieną. Šį mėnesį gimtadienį švenčia sesers Irūnos pirmagimis Toras, mano pusseserė su savo vyru ir bemaž 4 draugai.... O liepos antroje pusėje gimtadienį švenčia Ąžuolo teta ir krikšto mama Eglė, mūsų dukra Barbora, ir Žilvinas Žvagulis.

Žinoma, šis mėnuo populiarus ir vestuvėms, vestuvių jubiliejams  ar krikštynoms švęsti. Tai šiomis šventėmis užsipildo ir likusios laisvos datos“, – šypsosi pašnekovė.

Inetos ir Ąžuolio Žvagulių dukros gimtadienio akimirka / „F/11 Fotografija“ nuotr.

Ineta pasakoja, kad tokiai gausybei švenčių ji pradeda ruoštis jau kelis mėnesius prieš, tačiau intensyviausias pasiruošimas būna prieš vaikų gimtadienius.

„Mano vaikai ypatingai laukia savo gimtadienių. Tik pasibaigia Bernardo gimtadienis – iškart puolu organizuoti Barboros. Šiais metais ji taip laukė savo šventės, kad nuo praėjusių metų lapkričio jau skaičiavo likusias dienas.  Daugiausiai tiek Barborai, tiek man buvo streso dėl gimtadienio vietos. Barbora nenorėjo gimtadienio švęsti niekur kitur, o tik „Vichy vandens parke“, kadangi ten jau buvo šventusi savo 4-rių metų gimtadienį ir jai būtinai reikėjo tai pakartoti!

Aš jau buvau praradusi viltį, kad galėsiu išpildyti jos svajonę, tačiau kaip tik birželio paskutinėmis dienomis, po ilgos karantino pertraukos, vandens parkams buvo vėl leista dirbti. Net nedvejodama rezervavau gimtadienio datą. Ir žinote, po tokios ilgos pauzės, ne tik kad vaikai džiaugėsi vandens pramogomis, animatoriais, bet tai buvo be galo geras laikas ir suaugusiems.

Inetos ir Ąžuolio Žvagulių dukros gimtadienio akimirka / „F/11 Fotografija“ nuotr.

Vaikais parke rūpinosi komanda ir animatoriai, o mes, tėvai, tuo metu galėjome leisti laiką pirtyse, ar pailsėti suaugusiųjų baseinuose. Galiu pasakyti, kad iš visų gimtadienių – tai buvo pats geriausias mano sprendimas. Nes nereikėjo rūpintis dekoracijomis, maistu, užkandžiais, tortu, kvietimais, šventės tema. Visi tobulai praleidome laiką ir grįžome maloniai pavargę“.

Paklausus, ką šeima padovanojo savo mažiesiems, Ineta buvo atvira: šiais metais vaikams nedovanojo to, ko primygtinai abu reikalavo. Tiek Barbora, tiek Bernardas gimtadieniui prašė mažo brolio arba sesės.  Moteris sako, kad tokios dovanos labai tiksliai nesuplanuosi, tačiau prasitarė, kad šeimos pagausėjimo klausimas jų su Ąžuolu šeimoje yra aptarinėjamas vis dažniau.

Fotogalerija:

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių dukros Barboros 6-asis gimtadienis (57 nuotr.)
+51