Durys į „Šuolio“ finalą užsivėrė Joanai Bartaškienei, lydere tapo Jolanta Leonavičiūtė

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-08 19:02
AA

Nenumaldomai artėjant projekto „Šuolis“ finišui, sekmadienio vakarą dėl pergalės susirungė ir įspūdingus šuolius į vandenį nuo tramplinų ir bokštų demonstravo aštuoni dalyviai: visi kaip įmanydami stengėsi sužavėti tiek komisiją, tiek televizijos žiūrovus, mat ši kova buvo lemiama – septyni geriausiai pasirodę tęs kovą finale.

Dėl galimybės pasirodyti didžiajame projekto finale susirungė aktorius Andrius Žiurauskas, rašytojas Juozas Erlickas, jo dukra Radvilė Erlickaitė, šokėjas Marius Gaižauskas, aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė, didžėjus Sezzy, daugkartinis Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojas Remigijus Morkevičius ir modelis Jolanta Leonavičiūtė.

Jų šuolius vertino komisija bei žiūrovai, balsuojantys telefonu ir internetu. Susumavus šiuos rezultatus, penki dalyviai iškart pateko į superfinalą, o likusiems trims teko kovoti dar kartą – atlikti po antrą šuolį, kurio komisija jau nebevertino.

Dalyviai pasiskirstė taip: lydere tapo Jolanta Leonavičiūtė, antroje vietoje liko Remigijus Morkevičius, trečioje – Juozas Erlickas, ketvirtoje – Marius Gaižauskas, penktoje – Sezzy. Paskutiniai likę Joana, Radvilė ir Andrius atliko po antrus šuolius, kurios vertino tik žiūrovai ir savo balsais nusprendė, kuris turi pasitraukti iš projekto.

Antrąjį šuolį Joana atliko nuo trijų metrų aukščio, Radvilė ir Andrius – nuo penkių. Mažiausiai savo balsų žiūrovai skyrė Joanai Bartaškienei, kuriai durys į didįjį superfinalą sekmadienio vakarą buvo užtrenktos.

„Šuolio“ dalyviai susirungė dėl patekimo į superfinalą (199 nuotr.)
+193

Sekmadienio vakarą pasirodyti turėjo ir modelis Elita Citovičiūtė, tačiau praėjusioje laidoje mergina patyrė traumą – medikai uždraudė jai kurį laiką sportuoti ir tęsti dalyvavimą projekte.

Žmonės.lt primena, kad praėjusioje laidoje iškrito mažiausiai palaikymo sulaukęs humoristas Artūras Orlauskas, o lyderio poziciją pirmąkart prarado Juozas Erlickas.

Sekmadienio vakarą aštuonis dėl galimybės pasirodyti finale susikovusius dalyvius vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė ne vienas profesionalas. Į teisėjų kėdes sėdo 10 metų trenere dirbanti Lietuvos čempionatų prizininkė, Europos veteranų čempionatų dalyvė Aušra Jurevičienė, taip pat – Lietuvos šuolių į vandenį nacionalinės rinktinės treneris, šios sporto šakos „tėvu“ vadinamas Kęstutis Autukas, kuris pats net 22 kartus tapo Lietuvos šuolių į vandenį nuo tramplino ir bokšto čempionu. Balus už profesionalumą projekte skyrė ir K.Autuko mokinys, Lietuvos daugkartinis čempionas  ir treneris Ignas Barkauskas ir praėjusiais metais pats „Šuolio“ dalyviu buvęs humoristas Vitalijus Cololo. Laidą vedė Indrė Kavaliauskaitė ir Mindaugas Stasiulis.

„Šuolis“ prasidėjo netradiciškai: Moters dienos proga komisijos narys Ignas Barkauskas su šokėja Jomante Dapkevičiūte dovanojo romantišką šokį po vandeniu, o projekto dalyviai vyrai kolegėms moterims skyrė komplimentus ir tiesioginio eterio metu įteikinėjo tulpes.

Andrius Žiurauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pirmasis pusfinalyje pasirodė Remigijus Morkevičius: prieš šuolį nuo tramplino iš  trijų metrų aukščio jis parodė trumpą šou – su kompanija imitavo sportinį dažasvydį. Pasirodo, tai dar viena sporto šaka, kurioje vyras jau spėjo sužibėti ir pasiekti rezultatų.

„Šuolis buvo persistengtas, paleidai kojas“, – šuolį vertino 7,5 balo skyręs I.Barkauskas. Jam pritarė ir Aušra Jurevičienė, skyrusi aštuonetą, tiek pat davė ir V.Cololo, pajuokavęs, kad ne itin taisyklingas įkritimas į vandenį neva buvo šou dalis. „Šuolio pabaiga šiek tiek pavedė“, – pastebėjo ir 7,5 balo skyręs K.Autukas.

Andrius Žiurauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Antrasis dalyvis – Juozas Erlickas – prieš pasirodymą žiūrovams dovanojo dainą ir tik tada lipo ant 7,5 metrų aukščio bokšto. „Sveikinu su kūrybiškumu, turėsime naują šuolį, pavadinimu „Erlickas“. Jis buvo atliktas neblogai, septyni balai“, – sakė K.Autukas. Jam pritarė ir A.Jurevičienė, tiesa, ji pastebėjo, kad kojos visgi buvo laikomos netaisyklingai, todėl skyrė septynetą, tiek pat – ir I.Barkauskas.

Tuo tarpu devynetą skyręs V.Cololo vėl juokavo, kad kadangi šuolis buvo sugalvotas paties J.Erlicko, jį vertinti labai sunku, nes neaišku, koks buvo rašytojo sumanymas – gal išskėstos kojos buvo suplanuotos?

Andrius Žiurauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Po J.Erlicko pasirodymo sužibėti stengėsi jo dukra Radvilė Erlickaitė – mergina prieš šuolį trumpo pasirodymo metu nustūmė Vitalijų Cololo į baseiną, tačiau šis nesupyko, mat tai buvo šou dalis. Radvilė pasirinko šuolį nuo penkių metrų bokšto.

„Pamačiau labai gražų, sportišką, technišką šuolį“, – gyrė merginą A.Jurevičienė, skyrusi 8,5 balo. „Lydekytė buvo graži ir techniška, bet tai – gana paprastas šuolis“, – sakė I.Barkauskas, skyręs aštuonis balus. Merginą už pastangas gyrė K.Autukas, davęs 8,5.

Andrius Žiurauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Joana Bartaškienė prieš šuolį spėjo pademonstruoti ir muzikinį numerį – į jį įsitraukė ir treneris K.Autukas, trumpai su ja pašokęs. Nuo penkių metrų aukščio šokusi Joana gavo pakankamai gerus įvertinimus: A.Jurevičienė ir I.Barkauskas skyrė po septynetą, V.Cololo – aštuonis.

„Jūs esate vyresnio amžiaus žmonių šauklė sportui ir šuoliams. Nors šuolis paprastas, jį atlikote gražiai ir tvakingai“, – sakė K.Autukas, skyręs septynetą.

Andrius Žiurauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Atlikėjas Sezzy prieš šuolį žiūrovams skyrė dainą kartu su dainininke Liepa Mondeikaite. Dalyvis nusprendė šokti nuo penkių metrų bokšto – šuolis pavyko, todėl komisija vertino aukštais balais.

„Techniškas šuolis, devyni balai“, – trumpai pasisakė I.Barkauskas. Tiek pat skyrė ir A.Jurevičienė, pritarusi Ignui, o štai V.Cololo Sezziui skyrė dešimtuką.

„Sezzis vienas iš universaliausių dalyvių projekte, mat jis per visą laiką pademonstravo skirtingiausius šuolius“, – vertino K.Autukas, skyręs 9,5 balo.

Andrius Žiurauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Jolanta Leonavičiūtė sekmadienio vakarą įkūnijo personažę rožinę panterą – taip pasipuošusi mergina šoko nuo penkių metrų bokšto. Dalyvė atliko įspūdingą šuolį su apsivertimu, tiksliai nusileido į vandenį.

„Šiandien Jolanta parodė, kad išties rimtai treniravosi – šuolį atliko puikiai, todėl devyni su puse balo“, – komplimentų jai negailėjo A.Jurevičienė, o štai I.Barkauskas skyrė pirmąjį savo dešimtuką, tiek pat balų davė ir V.Cololo.

„Jolanta rami, grakšti, elegantiška ir atliko sudėtingą šuolį – devyni su puse balo“, – gyrė merginą ir K.Autukas.

Andrius Žiurauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Aktorius Andrius Žiurauskas prieš šuolį pademonstravo pasirodymą su praėjusio sezono „Šuolio“ nugalėtoja Eglė Straleckaite – jiedu sušoko šokį, po kurio dalyvis užkilo į trijų metrų aukščio trampliną. Nuo jo šuolį į baseiną jis atliko atbulomis.

„Šuolis išties pavyko, graži lydeka. Tu pradėjai veikti, padarei nuostabų šuolį – aštuoni su puse balo“, – sakė A.Jurevičienė. Komplimentų jam negailėjo ir I.Barkauskas, skyręs aštuonetą.

Andrius Žiurauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Jūs žaismingas, kūrybingas, jau pasidarėte ir sportiškas – šiandien pademonstravote išties nelengvą šuolį, todėl skiriu jums aštuonis su puse balo“, – sakė K.Autukas. Tuo tarpu V.Cololo skyrė devynetą.

Paskutiniam pasirodyti teko šokėjui Mariui Gaižauskui, kuris prieš šuolį surengė itin seksualų pasirodymą – su savo mylimąja ir taip pat šio projekto dalyve Jolanta Leonavičiūte atliko itin aistringą šokį, kuriame netrūko nei prisilietimų, nei gundančių žvilgsnių.

Marius pasirinko šuolį nuo trijų metrų tramplino – jį atliko su salto, todėl komisija negailėjo jam gerų balų: 9,5 skyrė V.Cololo, 9 – I.Barkauskas. „Sudėtingas šuolis, gaila, kad šiek tiek nepavyko pabaigoje įnerti į vandenį“,  – sakė 8,5 balo skyręs K.Autukas. „Paskutiniam šokti nelengva, perlaukei, matėsi, kad dreba kojos. Skiriu aštuonis balus“, – sakė A.Jurevičienė.

Andrius Žiurauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.