Dvarininko M.Šventoraičio žmoną nuviliojo bičiulis: „Gyvendamas pas mus rašė jai meilės laiškus“

Mindaugas Šventoraitis / LNK nuotr.
Mindaugas Šventoraitis / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-10-26 15:17
AA

Kalbėti apie išdavystę ar skyrybas tikrai nėra lengva. Tačiau sakoma, kad per skyrybas imi pažinti savo kadaise mylėtą žmogų. Ir kartais, deja, ne iš gerosios pusės.

Į sceną sugrįžtanti dainininkė Diana Dargienė pasakoja, kad ilgą laiką net nemačiusi jokios prasmės pasakoti apie savo skyrybas po 16 metų santuokos. Bet vyrui išėjus pas kitą moterį ir palikus šimtatūkstantines skolas buvusiai šeimai pribloškė net jos artimiausius. Ji nori, kad visi sužinotų tiesą.

„Jeigu jis būtų kalbėjęs, stengęsis, aš būčiau jam padėjusi kaip galėčiau“, – LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ kalbėjo dabar po skyrybų jau atsitiesusi moteris.

Diana Dargienė / LNK nuotr.

Diana pasakoja, kad jų santuoka buvo puiki, šeima puoselėjo planus apie naujus namus sostinėje, augino talentingą dukrą ir, atrodo, nieko netrūko. Tačiau vieną dieną ji sulaukė skambučio iš savo sutuoktinio:

„Jis tiesiog telefonu pasakė, kad peržengta kažkokia raudona linija ir nori skyrybų.“

Lyg to būtų maža, Diana netrukus sužinojo apie vyro paliktas šimtatūkstantines skolas. Žinomą moterį ėmė atakuoti antstoliai, kreditoriai ir kiti nuo buvusio vyro nukentėję žmonės.

Dar vienas laidos dalyvis Babtyno-Žemaitkiemio dvaro šeimininkas Mindaugas Šventoraitis per savo gyvenimą išgyveno dvejas skyrybas. Tačiau antrosios buvo itin skausmingos, mat jo žmoną nuviliojo geras šeimos bičiulis, kurį Mindaugas priėmė į savo namus ir stengėsi padėti sunkiu draugui periodu.

„Jisai buvo gerokai jaunesnis už mano žmoną. Jam reikėjo pagalbos, todėl priėmėme jį pagyventi pas mus į dvarą, bet gyvendamas pas mus jis rašė meilės laiškus mano žmonai. Jis, matyt, mokėjo labai gražiai rašyti ir žmona su juo išėjo“, – skausmingais prisiminimais dalinasi dvarininkas ir neslepia, kad po skyrybų įniko į alkoholį.

Mindaugas Šventoraitis / LNK nuotr.

„Supratau, kad prasigersiu, todėl visiškai mečiau alkoholį ir negeriu nė lašo jau šešerius metus“, – sako Mindaugas.

Žinomas vyras ilgai nelaukęs užsiregistravo internetinių pažinčių svetainėje, kurioje ieškojo naujos moters. Bet sako gerokai nusivylęs kai pamatė, kad daugelis damų juo domisi dėl statuso ir dvaro.

„Atsirado labai daug jaunų merginų, vienu metu jų buvo šimtai prie mano tvoros, bet aš nenorėjau jaunos, į dukras tinkančios, neturėčiau apie ką su ja kalbėtis. Todėl pradėjau slėpti kas esu, kaip gyvenu. Į pasimatymus apsirengdavau labai paprastai, važiuodavau su eiline mašina“, – LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ pasakojo dvarininkas.

Dabar Mindaugas kuria santykius su už save jaunesne jogos instruktore Lina. Jiedu dažniausiai gyvena skirtinguose pasaulio kraštuose. Mindaugas Lietuvoje, o Lina – Balio saloje. Paklaustas, ar šiuose santykiuose nebijo, kad istorija gali pasikartoti, dvarininkas sako po skausmingų skyrybų pamokų nebijantis nieko ir pataria lietuviams būti labiau prancūzais bei nesisavinti savo antrosios pusės: „Nieko baisaus, kai ir vienas, ir kitas žino, kad turi meilužius, kartais nueina į pasimatymus ir grįžta.“

Mindaugas Šventoraitis ir Lina Lila su sūnumi / Stopkadro nuotr.

Ekscentriškoji grožio specialistė Justina Partikė sako išgyvenusi skausmingas skyrybas su buvusiu vyru Vyteniu Partiku, bet į filmavimą atkeliavo jau su nauju mylimuoju Broniumi.

Žinomo boksininko Evaldo Petrausko žmona Goda Petrauskienė, pasakodama apie savo skyrybas prasitarė, kad veikiausiai savo vyro nemylėjo.

O dar viena laidos viešnia, verslininkė Sigrita Abasova nustebino savo meilės istorija su kriminalo prieskoniu, kai susipažinusi su žaviu vyru „Tinder“ programėlėje, tapo galimo sukčiavimo auka ir su buvusiu mylimuoju dabar kovoja teismuose dėl neva iš jos pasisavintų šimtų tūkstančių eurų.

Skausmingos skyrybų patirtys ir išmoktos pamokos – ketvirtadienio vakarą, 20 val. LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“.