Dviguba šventė: balerinai Kristinai Tarasevičiūtei šie metai – vieni geriausių!

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šokėja Kristina Tarasevičiūtė (30) prisipažįsta nemėgstanti organizuoti vakarėlių, tačiau šį kartą mažytį jubiliejų jai teko minėti net du kartus. „Kitaip nepavyko. Pajūryje gyvenantiems draugams, Vilnius per toli“, – apie tik ką praūžusį gimtadienį pasakoja moteris.

Praėję metai, anot Kristinos, išties sėkmingi. „Priėmiau puikų sprendimą. Atsikračiau visų trukdžiusių veiklų. Anksčiau griebdavausi įvairiausių dalykų. Suspėti troškau visur. Jaučiausi pavargusi. Supratau – taip ilgiau nebegaliu. Tad baigusi mokslus, nusprendžiau nebedaryti nieko, kas nesusiję su šokiais.“

Kristinos Tarasevičiūtės gimtadienio akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip manote, kas nutiko tuomet? K. Tarasevičiūtė gavo naujų pasiūlymų vaidinti teatre. Atsivėrė daugelis durų ir galimybių.

„Šokėjai gyvena pagal kitus laiko kriterijus. Paprastai žmonėms amžius labai imponuoja, tačiau aš suprantu, kad svarbiausias ne skaičius, o fizinė forma. Sunkiausia atremti kitų nusistebėjimą ir klausimus. Ką tu neturi šeimos? Dar nepagimdei vaikų? Daugelis nesupranta, jog mūsų gyvenimas dėliojasi visai kitaip. Neužilgo baigiame karjerą ir ateina laikas šeimai. Dabar ir pati jaučiu, kad po truputį jis artėja, tačiau tikrai ne tuomet, kai tau 27-eri“, – kalba savo veikla besidžiaugianti moteris.

Kristinos Tarasevičiūtės gimtadienio akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Kristina mano, kad žmogus niekuomet neužauga tiek, kad galėtų nepaisyti kitų. Patarimus ji mielai išklauso ir ne visada pasikliauja vien kategoriškais savo sprendimais. Tiesa, jaučiasi atsakingesnė ir rimtesnė.

Kristinos Tarasevičiūtės gimtadienio akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

„Paskutinį kartą gimtadienio vakarėlį organizavau, kai man suėjo 27-eri. Prisipažinsiu, labai nemėgstu švęsti. Šį pirmadienį nuo pat ryto jaučiau stresą. Geriausia dovana, kurią gavau nuo Martyno (mylimojo aktoriaus Martyno Vaidoto) – tai jo fizinė ir moralinė pagalba.“

Su draugais Vilniuje Kristina susitinka dažnai, tačiau klaipėdiečiai taip dažnai jos akiratyje nesisukioja, tad buvo išties smagu, kai jie visi nusprendė moters gimtadienį dar kartą paminėti trečiadienį prie jūros.

Kristinos Tarasevičiūtės gimtadienio akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

„Kokia geriausia dovana? Gražiausia, kai matai artimus žmones besišypsančius, geros nuotaikos. Buvo labai juokinga, kai šiais metais Mantas Wizard magiškus triukus rodė visiems tiesiog prie stalo. Būtumėt pamatę jų veidus. Aš pati iki šiol negaliu pamiršti to nuostabaus, geros nuotaikos užtaiso“, – pasakoja Kristina.

Balerina prisipažįsta, kad bėgant metams per daug dėl išvaizdos nesijaudina. Žinoma, jog smagu išlaikyti geras formas. Juolab, kai gyveni šiuolaikinėje visuomenėje ir grožio kultas yra be galo svarbus. Tačiau besišypsanti ir polėkio gyvenime nestokojanti šokėja dėl kiekvienos naujos raukšlelės neverkia įsikniaubusi į pagalvę.

„Ko palinkėčiau sau šiais metais? Kuo daugiau su šokiu susijusios veiklos“, – nusišypso ji.

Balerina Kristina Tarasevičiūtė atšventė 30-tą gimtadienį (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau