Dviguboje „Lietuvos balso“ mokytojų kėdėje sėdės Inga ir Arūnas Valinskai

Arūnas ir Inga Valinskai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienį vieno sostinės restoranų terasoje muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ kūrėjai ir prodiuseriai pristatė, kas sėdės dviguboje mokytojų kėdėje. Pirmajame sezone šioje kėdėje karaliavo Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings, o šiais metais joje įsitaisys Inga ir Arūnas Valinskai.

Į restoraną „Le Gout“ pora atvyko prabangiu pilkos spalvos automobiliu. „Pirmas mūsų atvejis, kai mes turėsime vienytis. Visada tekdavo pasiginčyti, vienas kitam pabumbėti, nesutikti su pasakyta mintimi, papriekaištauti dėl kokio nors įvykio, o šį kartą teks sėsti ir bendrai priimti sprendimus“, – juokėsi Inga. Tačiau Arūnas iš karto prieštaravo žmonai: „Na, jau... Tai mūsų jau trečias kartas, kuomet susivienijame, nes turime du sūnus.“ Tokią buvusio politiko repliką susirinkusieji sutiko ovacijomis ir plojimais.

Pristatyti „Lietuvos balso“ mokytojai Inga ir Arūnas Valinskai (50 nuotr.)
+44

Anot I.Valinskienės, šiame projekte svarbiausia yra balsas, o kiti dalykai yra kaip saldainio popieriukas, į kurį bus įvyniotas nugalėtojas: jis gali būti bet koks, tačiau svarbiausia yra talentas.

A.Valinskas teigė, kad jų duetas bus geresnis nei kiti mokytojai, mat projekto dalyvius stebės dvigubai daugiau akių ir klausysis dvigubai daugiau ausų. Paklaustas, ko projekto dalyviai galėtų pasimokyti iš jų poros, Arūnas juokavo: „Kaip būti tokiais žaviais kaip Inga ir nebūti tokiais bjauriais kaip Arūnas. Jei Inga išmokė dainuoti Andrių  Butkų, tai gal ir šį kartą išmokys ką nors. Vilčių yra. Atėjome nugalėti.“

A.Valinskas juokėsi, kad jam teko sėdėti kaltinamųjų suole, Seime, tačiau ši kėdė jam pasirodė labai patogi. Ir dar pridėjo: „Žinote, šiame projekte mes nesame mokytojai, kurie išmokys ar padarys stebuklus, mes esame kaip treneriai. Čia kaip ir krepšinyje, juk Garastas nebuvo geras krepšininkas kaip Sabonis ar Marčiulionis, tačiau jam juos treniruojant, šie krepšininkai pasiekė daug. Tikiu, kad taip bus ir su mumis. Inga gali pasigirti geru balsu, ji scenoje nėra naujokė, tačiau aš su dainavimu nesu susijęs.“

Inga ir Arūnas Valinskai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kol buvo laukiama atvykstančių mokytojų, savo dainomis susirinkusius džiugino praėjusių metų muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ finalininkai Berta Timinskaitė ir Gabrielius Vagelis

Į sostinės „Le Gout“ restoraną taip pat užsuko Šarūnas Kirdeikis, Monika Linkytė, Saugirdas Vaitulionis, Rosita Čivilytė, Česlovas Gabalis, Saulenė Chlevickaitė, Aistis Mickevičius, Vytautas Mackonis. Žinoma, projektą rengiančios įmonės „Elitaz“ atstovai Gediminas Jaunius ir Agneta Gabalytė irgi stebėjo kiekvieną renginio akimirką ir rūpinosi, kad visas vakaras vyktų pagal planą.

Inga ir Arūnas Valinskai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pirmuoju mokytoju tapo Donatas Montvydas

Praėjusią savaitę buvo atskleistas pirmasis „Lietuvos balso“ mokytojas. Juo tapo Donatas Montvydas, projekte jam talkins prodiuseris Martynas Tyla. Portalui Žmonės.lt Donatas pasakojo, kad stengsis mokiniams nepiršti savo stiliaus, tačiau padarys viską, kad jo mokinys laimėtų.

Keliu sau aukščiausius tikslus, todėl ir čia mano tikslas pats aukščiausias – kad mano mokinys laimėtų. Esu pasiryžęs bet kam – net dvigubam  suktukui“, – juokaudamas sakė Donatas.

Apie antrąjį muzikinio projekto sezoną

Nuo rudens LNK eteryje startuosiančio antrojo projekto „Lietuvos balsas“ sezono vedėjos vairas, Žmonės.lt žiniomis, turėtų būti perduotas aktorei Ingai Jankauskaitei. 2012 metais LNK televizijoje debiutavusį pasaulinį projektą, užsienio šalyse geriau žinomą „The Voice of...“ pavadinimu, vedė aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis ir TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė.

Kartu su D.Montvydu ir A. ir I.Valinskais „Lietuvos balse“ sau mokinius rinksis dar du mokytojai, jie bus paskelbti vėliau. Kiekvienas jų pirmajame etape, aklosiose perklausose, išsirinks sau po 14 mokinių. Juos ruoš antrajam etapui – kovoms, kuriose patys mokytojai vertins savo mokinius ir pusei jų suteiks teisę keliauti į paskutinįjį etapą. Jame, gyvų pasirodymų metu, mokiniai pasirodys kartu su savo mokytojais, ryškiausiais mūsų šalies atlikėjais ir kviestinėmis užsienio žvaigždėmis. Projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtojo laukia aukščiausius muzikos standartus atitinkantis albumo įrašas ir kontraktas su žinomiausia pasaulyje garso įrašų kompanija „Universal Music“.

Inga ir Arūnas Valinskai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau