Dviratininkei Modestai Vžesniauskaitei ir milijardieriui Johnui Caudwellui gimė sūnus

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Asmeninio albumo nuotr.
Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-03-16 12:29
AA

Olimpietė Modesta Vžesniauskaitė (37) kartu su vyru britų milijardieriumi Johnu Caudwellu (68) tapo tėvais – jiedu sulaukė sūnaus.

Džiugia žinia apie šeimos pagausėjimą J.Caudwellas pasidalijo instagrame.

„Trečią valandą ryto, dviem savaitėmis anksčiau, negu planavome, Modesta ir aš sulaukėme šiame pasaulyje savo mažojo berniuko“, – pasidalijęs nuotrauka, kurioje ant rankų laiko naujagimį, rašė Johnas.

Laimingi tėvai mažylį pavadino Williamu Johnu bei atskleidė, kad berniukas gimė 2.6 kg svorio ir 48 cm ūgio.

„Mama ir sūnus jaučiasi gerai“, – patikino J.Caudwellas.

Apie nėštumą pora pirmą kartą viešai paskelbė interviu metu žurnalui „Hello“.

„Manau, kad visą gyvenimą ieškojau tokio vyro, kaip Johnas. Man nereikia prabangos, tik žmogaus, kuriuo galėčiau pasitikėti ir kuris mane gerbia. Johnas man visa tai suteikia. Man patinka mūsų gyvenimas, kuris primena nuotykį, mes labai laimingi. Jis man – viskas, todėl nekantrauju susilaukti mudviejų kūdikio“, – tuo metu interviu žurnalui „Hello“ kalbėjo lietuvių olimpietė.

J.Caudwellas, prieš 20 metų įsteigęs labdaros organizaciją, siekdamas pagerinti sergančių ir neįgalių vaikų gyvenimą, auklėdamas kitas savo atžalas skiepijo norą padėti kitiems. Jis planuoja perduoti tas pačias vertybes ir ką tik gimusiam sūnui.

„Noriu, kad jis jaustų socialinę sąžinę ir atsakomybę, kad pasaulis būtų geresnis“, – teigė Johnas Caudwellas, dėl savo 1,73 mlrd. eurų vertės turtų kasmet atsiduriantis „Sunday Times“ turtingiausių žmonių sąrašuose.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Valerijos Maselli nuotrauka

Britų verslininkui Johnui  Caudwellui tai nėra pirmasis vaikas. Jis jau turi penkias atžalas iš prieš tai buvusių santykių. Vyriausiai jo dukrai Rebekah – 40 metų, o jauniausiai atžalai Jacobi – 16. Žinoma sportininkė Modesta Vžesniauskaitė iš praeitos santuokos taip pat augina vaiką – aštuonmetį sūnų Leonardą.

Kaip prieš kurį laiką žurnalui „Žmonės“ sakė M.Vžesniauskaitė, mažojo broliuko Leonardas laukė su nekantrumu.

„Jis visada troško turėti brolį ir per kiekvienas Kalėdas paklaustas, ko nori dovanų, atsakydavo: „Brolio“. Per Kalėdas mums priminė, kad dovanų jam nereikia – juk brolis pakeliui“, – pasakojo M.Vžesniauskaitė.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas (23 nuotr.)
+17