Dvynių tėvu tapęs Deivydas Zvonkus: „Norint išlaikyti keturių asmenų šeimą, teks dirbti dvigubai“

Deivydas Zvonkus ir Katažina Zvonkuvienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Deivydas Zvonkus ir Katažina Zvonkuvienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-04 11:32
AA

Vos prieš mėnesį kartu su dainininke Katažina Zvonkuviene dvynukų susilaukęs vienas garsiausių Lietuvos popmuzikos kompozitorių Deivydas Zvonkus, panašu, namie užsidaryti ir tik tėvystei atsidėti neketina. Jau netrukus jis prisijungs prie naujo TV3 muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“.

Gruodžio pradžioje su atlikėja Katažina Zvonkuviene dvynukų susilaukęs žinomas vyras juokiasi, kad pagausėjus šeimai, dabar tenka dirbti daug daugiau.

„Norint išlaikyti keturių asmenų šeimą, teks dirbti dvigubai sunkiau, negu buvau įpratęs iki šiol. Be abejo, laiko namams dabar skiriu nepalyginamai daugiau. Dėl to tenka atsisakyti kai kurių atsitiktinių įrašų studijos darbų“, – sakė Deivydas Zvonkus.

Į darbus kibęs Deivydas Zvonkus tapo pagrindiniu projekto „Aš – superhitas“ kompozitoriumi.

„Dalyviai patys turės iš savęs reikalauti maksimumo. Žiūrovų neapgausi ir nepapirksi“, – teigė Deivydas Zvonkus. Kartu su naujo muzikinio realybės šou kūrėjais dirbsiantis kompozitorius sako, kad žvaigžde po projekto taps tik tas, kuris sunkiai dirbs.

„Nėra jokių sėkmės formulių ar universalių metodų – kiekvienas atvejis individualus. Kad taptum žinomu, užtenka rezonansinio skandalo bulvarinėje žiniasklaidoje. Kad taptum gerbiamu ir vertinamu – reikia gerokai daugiau. Darbo, talento, idėjų bei atsidurti laiku ir vietoje“, – sako Deivydas Zvonkus.

Su ne vienu garsiausiu Lietuvos popmuzikos atlikėju dirbantis kompozitorius naujo projekto dalyvius įspėja, kad tai nebus smagios atostogos: „Susiduriu su paradoksu, kad profesionalai, dainuojantys 20 ir daugiau metų, prieš rodydami naują numerį gan atsakingai ir daug repetuoja. O naujokai, dar neapšilę, neretai nori, kad viskas iškart be didelių pastangų pavyktų.“