Dvynius seriale „Rimti reikalai“ vaidinantis V.Kupšys – apie ramybės nedavusį klausimą ir baimę

Vytautas Kupšys / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Ryškus, itin talentingas serialo „Rimti reikalai“ aktorius Vytautas Kupšys prisipažino, kad jo gyvenimą lydi ne tik gražūs ir malonūs dalykai, bet ir blogosios jo asmeninės savybės, kurios neretai jį patį trikdo. Pasak jo, vienas jaunystėje persekiojęs klausimas neleido ramiai gyventi.

„Kantrybės neturiu juodai! Kas mane pažįsta, tą puikiai žino. Pedantiškumas irgi man labai trukdo, nes jo yra per daug. O šiaip dar vienas dalykas, kuris man trukdydavo, ypač jaunystėje, karjeros pradžioje, tai klausimas, kuris neduodavo ramybės tik ryte pramerkus akis. Tas klausimas: dėl ko tu gyveni? Žinoma, dabar, su amžiumi, jau nebe taip. Tačiau jaunystėje tas mane tiesiog ėsdavo kaip koks kirminas. Dabar suprantu, kad yra tikras absurdas galvoti, kad gyvenime privalai padaryti kažką ypatingo. Juk gyveni tam, kad gyventum. Kai esi jaunas, atrodo, kad privalai nuversti kalnus, lėkti, daug daryti, o juk iš tikrųjų gyvenimas ir yra tada, kai tu gyveni. Nes kitu atveju, tiesiog visas jis prabėgs nepastebimai“, – šį laidoje „Monikos užkulisiai“ atviravo V.Kupšys.

Vytautas Kupšys / Stopkadro nuotr.

Kalbėdamas apie savo asmeninį gyvenimą, išgyvenimus ir baimes, Vytautas atvirai sako, kad nei vienatvės, nei būti vienišas jis nebijo. Tačiau atskleidžia, kad jam kelia didelį nerimą. „Vienas galėčiau gyventi dienų dienas. Nebijau būti nei vienas, nei vienišas, nes kol tu sveikas, tau nereikia to bijoti. Bijoti reikia, kai pats negali savimi pasirūpinti, ir fiziškai esi nuo kažko priklausomas, tuomet viskas. Šitas mane gąsdina labiausiai. Nežinau, ar tai ištverčiau. Tai labai sudėtingas dalykas“, – dalinosi serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė V.Kupšys.

Vytautas Kupšys / Stopkadro nuotr.

Ne vieną ryškų vaidmenį atlikęs teatro, kino ir televizijos aktorius pripažįsta, kad kūryba jo gyvenime užima labai svarbią vietą. Jis džiaugiasi gebėdamas įsikūnyti į įvairius personažus, kurie gali būti visiškai skirtingų charakterių. Todėl iššūkis, su kuriuo jis susidūrė seriale „Rimti reikalai“, jam nesukėlė didelio streso. „Taip, šiame seriale įkūniju du visiškai skirtingus personažus, brolius dvynius – Kraftą ir Tomą. Kraftas – žiaurus, šaltakraujis mafijos atstovas, o jo brolis Tomas – žemaitiškai kalbantis, humoro nestokojantis, visai kitokio charakterio žmogus. Tomą man vaidinti dabar yra kur kas įdomiau. Tokio mužiko nesu turėjęs nei kine, nei televizijoje, nei teatre. Aš esu įvairiaplanis aktorius, nesu tas, kuris gebėtų įkūnyti tik vieno charakterio personažus, ir dėl to labai džiaugiuosi“, – šypsenos veide neslėpė aktorius.

Daug išskirtinių istorijų iš Vytauto Kupšio gyvenimo – jau šį ketvirtadienio vakarą, laidoje „Monikos užkulisiai“, 22 val., per 2TV.

Skaitykite daugiau