„Dydžio evoliucijos“ laimėtoja Paulina Galkontaitė tapo mama: atskleidė atžalai suteiktą vardą

Paulina Galkontaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Televizijos projekto „Dydžio evoliucija“ laimėtoja, plius dydžio modelis Paulina Galkontaitė su sužadėtiniu, verslininku Sauliumi Tamulevičiumi gyvena džiugiomis nuotaikomis – porai gimė pirmagimis.

Džiugią naujieną penktadienį socialiniuose tinkluose paskelbė pati Paulina Galkontaitė. Su sekėjais modelis pasidalijo, kad jos pirmoji atžala gimė vasario 2-ąją, o taip pat pat atskleidė kas gimė ir kokį vardą suteikė.

„2023-02-02 gimė mūsų svajonės išsipildymas Liepa! Mylėsime amžinai ir besąlygiškai. Tu esi tobula“, – rašė Paulina Galkontaitė ir dalijosi nuotrauka iš ligoninės.

Paulina Galkontaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad plius dydžio modelis Paulina Galkontaitė apie nėštumą pranešė per savo gimtadienį gruodžio mėnesį. Paulina tąkart paviešino kadrą iš elegantiškos nėščiosios fotosesijos ir sutiko juo pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„27.

Didžiausias noras ir svajonė jau pildosi!

Norisi tik dėkoti ir dėkoti gyvenimui už viską, ką duoda. Taip keista, nes prieš metus, ar du viskas sukdavosi apie mane pačią, dabar, regis, to likę tiek mažai.. ir man tai taip patinka..“, – tąkart džiaugėsi būsima mama.

Skaitykite daugiau