Dž.Butkutė ir E.Strasevičius mini vestuvių 10-metį: pasakiška šventė ir įveiktos kliūtys

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-12 08:23
AA

Lietuvos scenos karalienei Džordanai Butkutei ir jos vyrui Elegijui Strasevičiui gruodžio 12-oji – ypatinga. Tądien jie vienas kitam prisiekė amžiną meilę ir tapo vyru bei žmona. Šiemet sutuoktiniai paminėjo dešimtąsias – alavines – santuokos metines.

Į Dž.Butkutės gyvenimą įsiveržęs E.Strasevičius jį sudrebino iš pagrindų. Prieš kurį laiką Džordana laidoje „Pasaulis pagal moteris“ džiaugėsi beveik dešimt metų trunkančia santuoka su Elegijumi Strasevičiumi. Atlikėja pasakojo, kad vyras pažadėjo ją mylėti, saugoti, visada rūpintis ir savo pažadą sėkmingai tęsi – būna šalia tiek sunkiausiomis, tiek džiaugsmingiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Džordana Butkutė be galo didžiavosi savo vyru, visada randančiu išeitį iš sudėtingiausių situacijų. „Mes krizės laikotarpiu sugebėjome išvažiuoti ir užsidirbti pinigų, susirinkti grupę, paruošti programą, o 2012 metais dar ir iškelti vestuves, kokių norėjome“.

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius / Asmeninė nuotr.

Dirbdami kartu Džordana ir Elegijus pasiekia puikiausių rezultatų – orientuojasi į kokybę, kad ir kiek tai kainuotų. Elegijus suorganizavo ir Džordanos albumo „Labirintas“ pristatymo koncertą-filmą.

Už viską, ką turi dabar, atlikėja dėkinga savo vyrui – ne paslaptis, kad jis buvo tas postūmis, paskatinęs atsisakyti alkoholio ir padėjęs it feniksui pakilti iš pelenų.

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės nuotr.

Už tai Džordana Butkutė vyrui viešai padėkojo praėjusiais metais, per įsimylėjėlių dieną. Vasario 14-ąją socialiniuose tinkluose ji pasidalijo mintimis apie meilę sau ir neįkainojamą Elegijaus paramą.

„Sprendimas, kurį priėmiau prieš dešimt metų, buvo pats teisingiausias. Kitas panašiai teisingas buvo ištekėti už Elegijaus. Bet šitie abu dalykai susiję, nes jei nebūtų Elegijaus, gal ir nebūčiau metusi alkoholio. Bet prieš dešimt metų tai padariau. Turėjau padaryti, nes mano žmogus vieną sykį tyliai prisėdo ant lovos krašto ir pasakė „prie visos mano begalinės meilės tau, aš taip ilgiau nebegaliu“, – rašė dainininkė.

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės nuotr.

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius savo vestuvėms pasirinko ypatingą datą – 2012-12-12. Tądien amžinąją meilę jie prisiekė vienoje romantiškiausių Kauno šventovių ant Nemuno kranto – Vytauto Didžiojo bažnyčioje.

Džordana į bažnyčia atvyko vilkėdama baltą, nėriniuotą dizainerės Ramunės Piekautaitės suknelę. Džordanos plaukai buvo susukti į dailią kriauklę, papuoštą baltomis gėlėmis, per petį driekėsi ilgų garbanotų plaukų sruoga, o pečius gaubė baltas kailinis apsiaustas.

„Ši diena reiškia, kad radau savąjį žmogų“, – sakė Džordana. Jai nueiti iki bažnyčios padėjo apsaugos darbuotojai. Vienas iš jų panešėjo žemę siekiantį suknelės šleifą. Kad į bažnyčią nepatektų pašaliniai asmenys ji buvo užrakinta, o duris saugojo apsauga.

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Po tuoktuvių bažnyčioje, tądien Rotušės aikštėje išsirikiavo dvylika juodų „Mercedes“ markės automobilių – Džordana ir Elegijus atvyko lydimi draugų ir artimųjų. Jaunavedžiai sėdėjo pirmajame kolonos automobilyje. Į baltąja miesto gulbe vadinamą pastatą – Kauno Rotušę, kur buvo numatyta uždara santuokos ceremonija, jaunavedžiai žengė lydimi Dž.Butkutės gerbėjų aplodismentų. Daugelis jų rankose laikė nedideles širdeles.

Iškart po civilinės santuokos ceremonijos jaunavedžiai it karališkoji pora pasirodė Rotušės balkone ir, stebint smalsuolių būriui, pirmą kartą viešai pasibučiavo jau kaip vyras ir žmona, į dangų kylant fejerverkams.

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Teodoro Biliūno nuotr.

Nors buvo prognozuota, kad dvyliktų metų dvylikta diena nėra palanki santuokai, jaunieji tuo netikėjo ir manė, kad jų meilė bus stipresnė už bet kokias negandas.

Fotogalerija:

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius 2012 m. 12 mėn. 12 d. Kaune iškėlė juodai baltas vestuves (66 nuotr.)
+60

Džordanos Butkutės ir Elegijaus Strasevičiaus išskirtinės vestuvių nuotraukos (10 nuotr.)
+4

Džordana su gyvenimo vyru tapusiu Elegijumi susipažino 2009-aisiais Kauno gatvėje, sustabdžiusi taksi. Nuo to laiko, kai 2009-ųjų vasarą pora apsigyveno kartu, E.Strasevičius tapo savo mylimosios vadybininku.

Fotogalerija:

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius (10 nuotr.)
+4