Dž.Butkutė ir E.Strasevičius švenčia plienines vestuves: „Nepamiršiu, ką jam pasakiau per vestuves“

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius /  Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės ir asmeninio archyvo nuotr.
Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius / Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės ir asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-12-13 18:58
AA

Dainininkės Džordanos Butkutės ir Elegijaus Strasevičiaus šeimoje praūžė ypatinga šventė. Gruodžio 12 dieną pora minėjo savo plieninių vestuvių metines. Ta proga sutuoktiniai vienas kitam skyrė jautrius žodžius.

Pirmasis sveikinimo žodžius išsakė E.Strasevičius. Savo socialinių tinklų paskyroje jis paviešino jųdviejų vestuvių nuotrauką ir pasidalino žmonai Džordanai skirtu sveikinimu. Juo vyras leido pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės nuotr.

„Žinote, man atrodo, kad santuokoje, svarbiausia yra nebandyti mylimojo perdaryti pagal savo iliuzijas, tik tokiu atveju, nereikės jam ar jai nusivylus sakyti, kad tu buvai visai kitoks ar kitokia, kai tave pamilau.

Šiandien vienuoliktos mūsų vestuvių metinės, o aš su ja vis toks pats laimingas, kaip ir prieš tas, daugiau nei keturis tūkstančius dienų“, – rašė E.Strasevičius.

Lemtingą judviems tapusią dieną savo sveikinimą vyrui skyrė iš dainininkė Dž.Butkutė.

„2012.12.12 Taip mums buvo lemta. Aš niekad nepamiršiu, ką jam pasakiau, mūsų vestuvių šventėje.

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius 2012 m. 12 mėn. 12 d. Kaune iškėlė juodai baltas vestuves (66 nuotr.)
+60

Nenoriu daugiau nieko keisti, aš viską Tavy suradau. Džiaugiuosi galėdama jam tai kartoti ir po tiek metų. Kasdien“, – meilių žodžių vyrui negailėjo Džordana.

Žmonės.lt primena, kad Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė susituokė 2012 metų gruodžio 12 dieną. Amžiną meilę vienas kitam jie prisiekė vienoje romantiškiausių Kauno šventovių ant Nemuno kranto – Vytauto Didžiojo bažnyčioje. O vėliau pora vyko į Kauno Rotušę, kurioje buvo suplanuota ištaiginga civilinės santuokos ceremonija.