Džeimsas Bondas sugrįžo: pamatykite visus bondiados filmus

Pierce'as Brosnanas ir Denise Richards filme „Viso pasaulio negana“ (1999 m.)
Pierce'as Brosnanas ir Denise Richards filme „Viso pasaulio negana“ (1999 m.)
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-10-07 09:53
AA

Danielis Craigas, geriau žinomas kaip agentas 007, neseniai vėl pasirodė naujame Džeimso Bondo filme „Mirtis palauks“. Šia proga „Viaplay“ siūlo savo žiūrovams unikalią galimybę pamatyti visą Džeimso Bondo filmų kolekciją. Džeimso Bondo kolekcija nuo spalio 1 d. prieinama tik „Viaplay“ žiūrovams, jiems suteikiama puiki galimybė išvysti pilną garsiausio pasaulio agento istoriją.

Pirmuoju Džeimsu Bondu tapo britų aktorius Šonas Koneris. 1962 m. filme „Daktaras Ne“ jis pasirodė kaip kietas agentas, jaučiantis aistrą greitiems automobiliams, gražioms damoms ir martinio kokteiliams.

Agento 007 filmai iš karto tapo tikra sensacija, o nuo tada Rodžeris Mūras, Džordžas Lazenbis, Timotis Daltonas, Pirsas Brosnanas ir Danielis Craigas jau beveik septynis dešimtmečius įkūnija legendinį agentą, turintį „leidimą žudyti“.

Nuo spalio 1 d., kai „Viaplay“ pristatė Bondo filmų maratoną, jūs turite išskirtinę galimybę asmeniškai įvertinti visus legendinės bondiados filmus. Peržiūrėti visus filmus jums prireiks dviejų dienų, keturių valandų ir 56 minučių!

Džeimso Bondo kolekcija nuo spalio 1 d. prieinama tik „Viaplay“ žiūrovams

2015 m. filme „Spektras“ suvaidino ir gerai žinomas aktorius iš Lietuvos – Gediminas Adomaitis. Jis atliko Blofeldo, pagrindinio Bondo piktadario, kurį vaidina Christophas Waltzas, dešiniosios rankos vaidmenį.

Tai, kad „Viaplay“ savo žiūrovams gali pasiūlyti visus Džeimso Bondo filmus, lėmė išskirtinė sutartis, kurią „NENT Group“ sudarė su „MGM“ studija. Visus 24 Džeimso Bondo filmus, o taip pat neoficialų „Niekada nesakyk niekada“, kuriame vaidina Šonas Koneris, jau nuo 2021 m. spalio 1 d. galėsite pamatyti per „Viaplay“.

Taigi, jei esate Bondo gerbėjas ar tiesiog mėgstate puikius veiksmo filmus su gražiomis merginomis, greitais automobiliais ir ikoniškais piktadariais, dabar pats tinkamiausiais laikas atsisėsti, pasiimti „suplaktą, o ne sumaišytą“ martinio kokteilį ir prisijungti prie „Viaplay“.

www.viaplay.lt

Džeimso Bondo kolekcija nuo spalio 1 d. prieinama tik „Viaplay“ žiūrovams