Džinę suvaidinusi „Hario Poterio“ žvaigždė Bonnie Wright pagimdė pirmąjį vaiką: atskleidė vardą

Bonnie Wright / Socialinių tinklų nuotr.
Bonnie Wright / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-28 18:06
AA

Aktorė Bonnie Wright (32) su vyru verslininku Andrew Lococo sulaukė šeimos pagausėjimo – porai gimė berniukas. Bonnie geriausiai žinoma dėl Džinės Vizli vaidmens filmuose apie Harį Poterį.

Bonnie Wright trečiadienį instagrame paskelbė savo naujagimio nuotrauka. Jis buvo paguldytas po ruda megzta antklode ir dėvėjo žavingą dryžuotą kepuraitę.

„Pasisveikinkite su Elio Ocean Wright Lococo, gimusiu namuose antradienį, rugsėjo 19 d. Visi esame sveiki ir laimingi“, – rašė ji.

Apie nėštumą pora taip pat pasidalijo instagrame.

Čia B.Wright paviešino jaukią gamtoje darytą nuotrauką. Joje aktorės sutuoktinis įamžintas uždėjęs rankas ant nėštukės pilvuko.

„Mes turėsime kūdikį! Labai džiaugiamės, kad galėsime dalytis su juo šia nuostabia žeme, – rašė Bonnie. – Kokia laukinė ir nuolanki kelionė yra nėštumas, transformuojantis, kad užleistų vietą naujai gyvybei. Andrew ir aš nekantraujame vėliau šiais metais išvysti savo kūdikį ir tapti tėvais.“

Primename, kad pora susituokė 2022-ųjų kovą, lauke vykusios vestuvių ceremonijos metu.

Šią žinią „Hario Poterio“ filmuose Džinę Vizli įkūnijusi aktorė pranešė pasidalijusi vaizdo klipu, kuriame su mylimuoju parodė vestuvinius žiedus.

„Buvo geriausia diena mano gyvenime. Ačiū mano vyrui“, – rašė ji.

B.Wright išgarsėjo būdama 11 metų, kai suvaidino filme „Haris Poteris ir Išminties akmuo“. Džinės Vizli vaidmenį atlikusi aktorė pasirodė aštuoniuose šios franšizės filmuose.