Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius mini molines vestuvės: pasidalijo išskirtiniais kadrais

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.
Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-13 17:54
AA

Lietuvos scenos karalienei Džordanai Butkutei ir jos vyrui Elegijui Strasevičiui žiema asocijuojasi ne tik su gražiausiomis metų šventėmis: 2012 m. gruodžio 12-ąją jie vienas kitam prisiekė amžiną meilę ir tapo vyru bei žmona. Šiemet sutuoktiniai paminėjo devintąsias – molines – santuokos metines.

Šiemet Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius santuokos metines paminėjo ramiai. Molinių vestuvių proga jie džiaugėsi svarbiausiais dalykais – vienas kito kompanija ir kartu praleistu laiku.

„Šventėme paprastai, dviese, be jokių ypatingų iškilmių“, – portalui Žmonės.lt sakė E.Strasevičius ir pasidalijo išskirtiniais vestuvių kadrais.

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės nuotr.

Žmonės.lt primena, kad prieš metus Džordana laidoje „Pasaulis pagal moteris“ džiaugėsi beveik dešimt metų trunkančia santuoka su Elegijumi Strasevičiumi. Atlikėja pasakojo, kad vyras pažadėjo ją mylėti, saugoti, visada rūpintis ir savo pažadą sėkmingai tęsi – būna šalia tiek sunkiausiomis, tiek džiaugsmingiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Džordana Butkutė be galo didžiavosi savo vyru, visada randančiu išeitį iš sudėtingiausių situacijų. „Mes krizės laikotarpiu sugebėjome išvažiuoti ir užsidirbti pinigų, susirinkti grupę, paruošti programą, o 2012 metais dar ir iškelti vestuves, kokių norėjome“.

Dirbdami kartu Džordana ir Elegijus pasiekia puikiausių rezultatų – orientuojasi į kokybę, kad ir kiek tai kainuotų. Elegijus suorganizavo ir Džordanos albumo „Labirintas“ pristatymo koncertą-filmą. 

Už viską, ką turi dabar, atlikėja dėkinga savo vyrui – ne paslaptis, kad jis buvo tas postūmis, paskatinęs atsisakyti alkoholio ir padėjęs it feniksui pakilti iš pelenų. 

Džordana Butkutė / Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės nuotr.
Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės nuotr.

Už tai Džordana Butkutė vyrui viešai padėkojo per įsimylėjėlių dieną. Vasario 14-ąją socialiniuose tinkluose ji pasidalijo mintimis apie meilę sau ir neįkainojamą Elegijaus paramą.

„Sprendimas, kurį priėmiau prieš dešimt metų, buvo pats teisingiausias. Kitas panašiai teisingas buvo ištekėti už Elegijaus. Bet šitie abu dalykai susiję, nes jei nebūtų Elegijaus, gal ir nebūčiau metusi alkoholio. Bet prieš dešimt metų tai padariau. Turėjau padaryti, nes mano žmogus vieną sykį tyliai prisėdo ant lovos krašto ir pasakė „prie visos mano begalinės meilės tau, aš taip ilgiau nebegaliu“, – rašė dainininkė.

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės nuotr.

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius savo vestuvėms pasirinko ypatingą datą – 2012-12-12. Tądien amžinąją meilę jie prisiekė vienoje romantiškiausių Kauno šventovių ant Nemuno kranto – Vytauto Didžiojo bažnyčioje, o vėliau Kauno Rotušėje įvyko ištaiginga civilinės santuokos ceremonija.

Džordana su gyvenimo vyru tapusiu Elegijumi susipažino 2009-aisiais Kauno gatvėje, sustabdžiusi taksi. Nuo to laiko, kai 2009-ųjų vasarą pora apsigyveno kartu, E.Strasevičius tapo savo mylimosios vadybininku.

Fotogalerija:

Džordanos Butkutės ir Elegijaus Strasevičiaus išskirtinės vestuvių nuotraukos (10 nuotr.)
+4