E.Anusauskaitės-Young šventės: Kalėdos – vyro Adamo glėbyje, Naujieji – „Didžiojo Getsbio“ tema

Evelina Anusauskaitė-Young su vyru Adamu Scottu Youngu / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Los Andžele su vyru Adamu Scottu Youngu gyvenanti atlikėja Evelina Anusauskaitė-Young čia sutiko ir gražiausias metų šventes – Kalėdas bei Naujus metus. Šia proga savo sekėjus Evelina apdovanojo žvilgsnį kaustančiomis nuotraukomis.

Šventinėmis fotografijomis Evelina pasidalijo ir su portalu Žmonės.lt.

Evelina Anusauskaitė-Young šventes pasitiko vyro Adamo Scotto Young gimtinėje – Amerikoje. Los Andžele, kuriame šiuo metu gyvena jauna šeima, žiemą temperatūra svyruoja nuo 15 iki 20 laipsnių.

Vis tik šiluma nesutrukdė jaukiai atšvęsti Kalėdų: juk svarbiausia – artimieji šalia. Evelina pasidalino jaukiu kadru su vyru, kurį lydėjo citata iš legendinės kalėdinės dainos – Mariah Carey atliekamos „All I Wan't For Christmas Is You“ (liet. „Viskas, ko noriu Kalėdoms, tai tu“).

E.Anusauskaitė-Young šventiškai dekoruotuose namuose pozavo ir su augintiniu – Šiba Inu veislės šuneliu, kuris, kaip ir šeimininkė, buvo pasipuošęs – segėjo kalėdinį antkaklį.

„Kai mama tavęs prašo papozuoti atostogų nuotraukai“, – rašė Evelina, šmaikščiai atkreipdama dėmesį į nepatenkintą šuns išraišką.

Šventiniu laikotarpiu Evelina lepino savo gerbėjus ir kadrų tikrai negailėjo. Viename jų atlikėja pozuoja šalia didžiulės kalėdinės eglės, o pati vilki juodą kombinezoną atvirais pečiais.

„Į sveikatą už Naujuosius metus ir dar vieną progą viską padaryti teisingai“, – šalia nuotraukos rašė ji.

Nors prie Los Andželo šilumos pajusti kalėdinę nuotaiką galėjo būti sunku, Naujųjų pasitikimui tai visiškai netrukdė. Tą Evelina parodė pasidalindama įspūdingais savo šventės kadrais.

2021-uosius su vyru ji išlydėjo itin stilingai – retro stiliaus bare-klube, kuriame gali pasijusti tarsi „Didžiojo Getsbio“ filmavimo aikštelėje. Karoliukais ir plunksnomis puoštos viešnių suknelės, kostiumus vilkintys vyrai, gyva džiazo muzika kūrė ypatingą atmosferą.

Evelina tiesiog pribloškė 2022-ųjų sutikimui pasirinktu įvaizdžiu: ji vilkėjo žėrinčią ir figūrą išryškinančią suknelę, puoštą kristalais, sidabro detalėmis ir plunksnomis.

Ne ką mažiau dėmesį traukė ir kitos detalės – blizgantys aksesuarai ir princesiški sidabriniai bateliai su kaspinėliais.

Susižavėjusios E.Anusauskaitės-Young sekėjos komentarų sekciją tiesiog užtvindė komplimentais. Dauguma jų gyrė Evelinos grožį, figūrą, nuostabią suknelę ir batelius.

Kone kiekvienas klausimas prasidėdavo arba pasibaigdavo klausimu, kur galima rasti tokio grožio apdarus. Deja, atlikėja savo suknelės paslapties neišdavė.

Fotogalerija:

Evelinos Anusauskaitės-Young ir Adamo Scotto Youngo šventės (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau