E.Chrebtovas ir L.Mikalauskas perdainavo S.Povilaičio dainą: „Čipolinas“ suskambėjo naujai

Eugenijus Chrebtovas, Liudas Mikalauskas ir Stasys Povilaitis / Elly Jurelly nuotr.
Eugenijus Chrebtovas, Liudas Mikalauskas ir Stasys Povilaitis / Elly Jurelly nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-09 16:00
AA

Du aksominių balsų savininkai, charizmatiškieji baritonai – Eugenijus Chrebtovas ir Liudas Mikalauskas pristato naujausią savo bendrą darbą, kurį dedikuoja estrados klasikui, lietuviškajam Frankui Sinatrai, nepamirštamam maestro Stasiui Povilaičiui atminti.

Jo dainos, kurios atpažįstamos nuo pirmųjų taktų skamba kasdien, gerbėjų širdyse jis visuomet išliks mylimas, išskirtinis ir nepakartojamas.

Kadangi E.Chrebtovas ir L.Mikalauskas mėgsta tikrus iššūkius, jūsų dėmesiui – Stasio Povilaičio daina „Čipolinas“. Dainininkai kviečia pasimėgauti tikru populiariosios klasikos perlu, kuris suskambės naujai, leis patirti ir išjausti kiekvieną natą bei pasinerti į muzikos skleidžiamą magiją, kuri nukels į nerūpestingą vaikystę.

Atlikėjai šiuo kūriniu kviečia visus savo bičiulius, gerbėjus ir tikros muzikos mėgėjus birželio 9 d. 19 val. į Palangos koncertų salę, kur surengs tikrų tikriausią „Šlagerių dvikovą“. Programoje skambės visiems gerai žinomi kūriniai, o atlikėjų skleidžiama energija įtrauks kiekvieną klausytoją.