E.DeGeneres su žmona atnaujino santuokos įžadus: netikėtoje šventėje – ir princas Harry su M.Markle

Ellen DeGeneres ir Portios de Rossi vestuvių įžadų atnaujinimo ceremonija / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Amerikiečių aktorė ir komikė, buvusi televizijos laidų vedėja Ellen DeGeneres su žmona aktore Portia de Rossi antrąkart tapo svarbiausios savo gyvenimo šventės dalyvėmis – po daugiau nei 14 santuokos metų darkart viena kitai prisiekė amžiną meile.

Ellen DeGeneres ir Portios de Rossi santuokos įžadų atnaujinimo ceremonija įvyko Portios 50-ojo gimtadienio metu. Į gražią šventę aktorė sukvietė artimiausius bičiulius, kurių akivaizdoje darkart prisiekė amžiną meilę.

Tiesa, jauki santuokos įžadų atnaujinimo ceremonija tapo staigmena ne tik susirinkusiems svečiams, bet ir pačiai... Ellen.

„Portia nustebino mane per savo pačios gimtadienio vakarėlį atnaujindama mūsų įžadus“, – instagrame skelbė 65 metų E.DeGeneres.

Ellen DeGeneres ir Portios de Rossi vestuvių įžadų atnaujinimo ceremonija / „Instagram“ nuotr.

Buvusi pokalbių laidų vedėja socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdo įrašu iš jaukios ir netikėtos ceremonijos, kurią vedė socialinių tinklų žvaigždė Kris Jenner, o joje koncertavo atlikėja Brandi Carlile.

„Ačiū Kriss Jenner už ceremoniją, Brandi Carlile už pasirodymą, o Portiai – už tai, kad net per savo gimtadienį ji yra didžiausia dovana man“, – rašė komikė.

Vaizdo klipe matyti, kaip Portia de Rossi žengia pro žmonių minią, vilkėdama tą pačią baltą suknelę, kurią vilkėjo 2008 metais, kai ištekėjo už E.DeGeneres. Priėjusi prie amerikiečių televizijos žvaigždės, Portia ištiesė ranką ir įteikė savo mylimajai baltų rožių puokštę.

„Sveiki atvykę į Portios gimtadienio vakarėlį ir į vienos mano mėgstamiausių porų naujausius namus“, – kalbėjo 67 metų K.Jenner, kai pora stovėjo priešais ją. Ellen ir Portia atrodė kaip niekad laimingos.

„Tau nereikia visiškai nieko sakyti“, – savo mylimajai Ellen tarė 50-metė Portia, pamačiusi kad E.DeGeneres stovi netekusi žado.

E.DeGeneres ir jos žmonos Portios santuokos įžadų atnaujinimo ceremonijoje dalyvavo būrys ryškiausių žvaigždžių, kurių tiek stilių, tiek pasirodymą tokioje šventėje aptarinėjo gausus būrys E.DeGeneres socialinių tinklų sekėjų. Jaukioje ceremonijoje dalyvavo aktorė Gwyneth Paltrow, dainininkė Katy Perry, aktorės Jennifer Aniston ir Courteney Cox.

Tiesa, kone labiausiai iš visų svečių internautų žvilgsnius pritraukė šventėje dalyvavę princas Harry su žmona Meghan Markle. Tai – pirmas kartas, kai Sasekso hercogai buvo nufotografuoti kartu po sausio pradžioje įvykusio prieštaringai vertinamos princo Harry autobiografinės knygos „Spare“ pristatymo.

Manoma, kad Meghan ir princą Harry į šventę pakvietė pati Ellen. Teigiama, kad Meghan su Ellen yra bičiulės, o jų draugystė užgimė 2021 metų lapkritį, kai Sasekso hercogienė pasirodė jau atšauktoje komikės pokalbių laidoje.

Kur kas ilgesniu įžadų atnaujinimo ceremonijos vaizdo įrašu E.Degeneres pasidalijo ir savo „Youtube“ paskyroje.

Skaitykite daugiau