E.Dragūnas nepasiduoda: apskundė draudimą koncertuoti Klaipėdoje, gerbėjai pasirašo peticiją

Egidijus Dragūnas / Luko Balandžio ir organizatorių nuotr.
Egidijus Dragūnas / Luko Balandžio ir organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-02-03 08:38
AA

Klaipėdai išprašius Egidijų Dragūną ir neleidus jam uostamiestyje vasarą surengti koncerto, netrukus sulaukta atgalinio ryšio iš Sel gerbėjų ir pačio atlikėjo. Klaipėdos savivaldybės sprendimui nepritariantys ištikimiausi atlikėjo fanai sukūrė peticiją, kurią pasirašė jau tūkstančiai žmonių, o pats E.Dragūnas patikino, kad Klaipėdos savivaldybės sprendimą apskundė.

Klaipėdos miestui uždraudus Egidijui Dragūnui surengti čia koncertą, uostamiesčio sprendimu pasipiktino tūkstančiai Sel palaikytojų. Jie parengė peticiją, kurią patalpino portale „peticijos.lt“. Tarp internetinį dokumentą pasirašiusiųjų – ir klaipėdiečiai, ir kitų Lietuvos miestų gyventojai.

Pats Egidijus Dragūnas portalui lrt.lt patvirtino, kad Klaipėdos miesto draudimą jau yra apskundęs.

Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Marius Poimankis patvirtino, kad savivaldybė yra sulaukusi informacijos apie tai, jog priimtas sprendimas neleisti Vasaros estradoje surengti minėto koncerto, yra apskųstas, skelbia lrt.lt.

Egidijus Dragūnas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Egidijaus Dragūno koncertas Klaipėdos vasaros estradoje turėjo vykti liepos 9 dieną. 2023 metų sausio 16 dieną atlikėjas pateikė prašymą organizuoti renginį viešoje vietoje, Klaipėdoje.

Nors jo pasirodymai pajūryje vyko jau eilę metų, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos siųstame rašte teigiama, kad kaskart būdavo gaunami skundai dėl didelio triukšmo, o taip pažeidžiamas Lietuvos triukšmo valdymo įstatymas.

Dėl šios priežasties Klaipėdos miesto savivaldybė E.Dragūnui neišdavė leidimo koncertuoti Klaipėdos vasaros estradoje. Šiuo sprendimu su gerbėjais savo socialiniuose tinkluose pasidalijo pats atlikėjas.

„Kreipiuosi į klaipėdiečius. Pranešėme, kad Klaipėdoje vyks mūsų koncertas, bet šiandien gavome iš Klaipėdos savivaldybės laišką, kad mūsų koncertas yra neįmanomas, kad savivaldybė baiminasi riaušių, per didelio garso, bet aš suvokiu, kad tai tėra piktybinis pagalių kaišiojimas į ratus. Bet brangūs valdininkai, aš noriu pasakyti jums viena – tai yra bendras Lietuvos tautos turtas ir jūsų sprendimai yra neteisingi, nesąžiningi. Aš prašau Klaipėdos žmonių, kurie klauso mano muzikos, kurie buvo mūsų koncertuose – aš labai dėl jūsų stengiausi daug kartų, pasistenkit šiandien dėl manęs ir apginkit teisybę“, – į klaipėdiečius kreipėsi E.Dragūnas.

„Pabaigai – vienas klausimas: kas valdo? Vienas valdininkas – visą miestą, Kuris uždraus tą vakarą švęsti, kad būtų pilni viešbučiai, žmonės gautų pelno, būtų pilni restoranai, kad žmonės šypsotųsi? Ar tai sąžininga? Pamąstykit“, – vaizdo įraše klausė Selas.

Koncerto bilietus platinusi platforma bilietai.lt pranešė, kad pasirodymas jau atšauktas, o pinigai už įsigytus bilietus bus gražinti.

Žmonės.lt primena, kad apie 2023-ųjų koncertus Egidijus Dragūnas paskelbė sausio pradžioje. Jis savo instagrame paskelbė, kad pasirodymai bus surengti Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Taip pat Sel planuoja nerti ir į tarptautinius vandenis – nurodoma, kad koncertai įvyks Londone, Dubline, Osle, Čikagoje.

„Instagram Story“ E.Dragūnas pranešė, kad netrukus viešumoje pasirodys interviu su juo, kuriame jis apie viską papasakos daugiau, kadangi sulaukė daugybės klausimų.

„Kai paskelbėm, kad grosim, atėjo ne šimtai, ne tūkstančiai, o dešimtys tūkstančių žinučių. Neatsakinėsiu dabar kiekvienam. Ruošiamas yra interviu, kuris netrukus pasirodys „YouTube“, – sakė E.Dragūnas.

„Galvoju, kad tai bus vienas žiūrimiausių šių metų interviu. Ten aš viską papasakosiu ir išdėstysiu“, – pridūrė jis.

Kaip jau anksčiau rašė Žmonės.lt, liepą buvo paviešintas Egidijaus Dragūno tiesioginės transliacijos „Instagram“ platformoje įrašas, kai sekėjų paklaustas apie būsimus koncertus, atlikėjas atrėžė: „Kada koncas? Koncas tada, kai užmušit Valinską ir atnešit man jo galvą.“

Šokiruojantys jo pasisakymai, be jokios abejonės, sukėlė pasipiktinimą socialiniuose tinkluose. Tąkart portalui Žmonės.lt susisiekus su Sel lyderio įraše minimu Arūnu Valinsku, šis svarstė: „Diagnozė viena – nereikia maišyti alkoholio su narkotikais, kita vertus, jei jau tai padarei, tai neviešink jokių įrašų.“

Egidijus Dragūnas / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Netrukus A.Valinskas dėl viešų E.Dragūno pasisakymų pasitarė su teisininkais ir nutarė visko taip nepalikti.

„Priėmiau sprendimą. Dabar ruošiama medžiaga ir toliau su Egidijumi kalbės teisininkai“, – tąkart portalui Žmonės.lt teigė A.Valinskas.

Visgi, nors nuo to laiko praėjo jau pusmetis, istorija dar toli gražu nebaigta. Tai laidų vedėjas ir prodiuseris patvirtino portalui lrt.lt duotame komentare.

„Dabar vyksta skundų ir pareiškimų svarstymo stadija ir kol kas aš nelabai daugiau galiu komentuoti. Kol kas vyksta tyrimas“, – teigė A.Valinskas.

Arūnas minėtam portalui taip pat atskleidė, kad dėl E.Dragūno pasisakymų kreipėsi ir į policiją, be to, buvo sulaukęs ir paties E.Dragūno skambučio, tačiau išspręsti situacijos jis nepadėjo.

Primename, kad juoda katė tarp E.Dragūno ir Arūno Valinsko perbėgo kur kas anksčiau – vasarį, kai Sel lyderis publikavo vaizdo įrašą, kuriame kalbėjo apie karą Ukrainoje.