E. ir M.Anusauskų vestuvės Nidoje: simbolinė data, ypatingas sesers Evelinos vaidmuo ir bemiegės naktys

Mindaugo Anusausko ir Emilės Valiukaitės vestuvės / Aisčio Roko ir asmeninio albumo nuotr.
Mindaugo Anusausko ir Emilės Valiukaitės vestuvės / Aisčio Roko ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-05 20:12
AA

Sugrįžimas iš pasakos – taip savo vestuvių savaitgalį Nidoje apibūdina media projektų vadovas, fotografas Mindaugas Anusauskas ir jo žmona tapusi Emilė Valiukaitė, po vestuvių tapusi Anusauske. „Nuo tada, kai pradėjome kalbėti apie šeimą, abu žinojome, kad pasirinksiu vyro pavardę – antros Emilės Anusauskės nėra“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt šypteli finansinių technologijų įmonės vadovų asistentė bei svorio mažinimo klinikos administracijos vadovė. Nebus ir tokios antros šventės – vestuvės viršijo visus Emilės ir Mindaugo tobulumo standartus.

Laimei, jų pasaka nesibaigia – jaunavedžiai jau netrukus išvyks į mėnesio trukmės povestuvinę kelionę. Medaus mėnuo įspūdžių žada su kaupu: Emilė ir Mindaugas Anusauskai leisis į nuotykius Honkonge, Singapūre, Balyje ir Dubajuje. „Nekantraujame atsipūsti nuo viso šurmulio, planavimo, tiesiog mėgautis vienas kitu ir kurti naujas pasakiškas akimirkas kartu, tik šįkart jau kaip šeima“, – portalui Žmonės.lt planus atskleidžia Emilė Anusauskė.

Prieš išvykdami kopinėti medaus Emilė ir Mindaugas sutiko prisiminti įspūdingą vestuvių šventę, kurios, ko gero, nepamirš niekada. Apie simbolinę datą, bemieges naktis, gyvenimą viziją ir ypatingą Evelinos Anusauskaitės-Young vaidmenį vestuvėse – portalo Žmonės.lt interviu.

Mindaugo Anusausko ir Emilės Valiukaitės vestuvės / Aisčio Roko nuotr.

Emile, susituokėte Lietuvos pajūrio perle – Nidoje. Prieš porą metų Mindaugas čia paprašė tavo rankos. Ši vieta jums – reikšminga?

Tikrai taip! Abu žinojome, kad per savo svajonių vestuves norime jūros, smėlio ir mylimų žmonių šalia, o Nidos pajūris buvo ta vieta, kuri kelia mums daugiausia šiltų jausmų. Nida yra gražiausia ir magiškiausia vieta Lietuvoje, joje mums gera bei ramu.

Rugpjūčio viduryje minite draugystės sukaktį. Ši mėnesį žymi ir kita svarbi proga – jūsų sužadėtuvės, o dabar švęsite ir santuokos metines. Vestuvės rugpjūtį – atsitiktinumas ar sąmoningas sprendimas?

2020 m. rugpjūčio 15-osios naktį susipažinome, 2021 m. rugpjūčio 25-ąją susižadėjome, todėl norėjome, kad ir gražiausia gyvenimo šventė įvyktų rugpjūtį. Esame labai sentimentalūs, nuolat kalbame, jog tai yra mūsų meilės mėnuo, todėl neįsivaizdavome šios šventės kitą mėnesį.

Tiek oficialioji, tiek vakarinė vestuvių dalis vyko Šiauriniame Nidos paplūdimyje esančiame „Kupole“. Ši vieta labiausiai atitiko jūsų standartus?

Žinojome, kad norime pajūrio ir visos šventės metu matyti jūros bangas, o ši vieta buvo vienintelė, kuri 100% atitiko mūsų viziją. Taip pat norėjome šviesių, švelnių spalvų, kurios sukurtų dar jautresnes šventės emocijas. Savo vizija pasidalinome ir su svečiais, kurie šventės dieną ją nuostabiai išpildė pastelinių spalvų aprangos kodu. Sudėlioti svečių sąrašą buvo labai lengva: dalyvavo mūsų patys artimiausi draugai bei šeima – žmonės, kurie matė mūsų meilės istoriją ir toliau ją kuria kartu su mumis.

Kas prisidėjo prie vizijos įgyvendinimo? Kaip vertinate galutinį rezultatą – ar lūkesčiai pasiteisino?

Kadangi mėgavomės visu šventės planavimo procesu, labai daug darėme patys – net keliavome kartu į pievas rinkti sausuolius dekoracijoms. Nebuvo nesunku pasiskirstyti darbais, kuriuose esame stipresni. Mindaugas daugiau dirbo ties techniniais klausimais: sudėliojo mūsų internetinį puslapį, pagamino šventės vietos vizualinius maketus, siuntė naujienlaiškius svečiams. Aš daugiau užsiėmiau stilistiniais niuansais, dekoru, tekstų rašymu bei organizaciniais darbais. Taip pat esame labai dėkingi vestuvių planuotojų komandai „Pasvirusios Kopėčios“, kurie šventės dieną viską įgyvendino tobuliau nei tobulai!

Mindaugo Anusausko ir Emilės Valiukaitės vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.
Mindaugo Anusausko ir Emilės Valiukaitės vestuvės / Aisčio Roko nuotr.

Svarbią vietą jūsų šventėje užėmė augintiniai – tiek tave, tiek Mindaugą į ceremoniją atlydėjo keturkojai. Kaip kilo mintis šunelius įtraukti į vestuvių scenarijų?

Jie yra mylimiausi mūsų šeimos augintiniai, todėl norėjome, kad ir jie dalyvauti šioje meilės šventėje.

Reikšmingą vaidmenį vestuvių šventėje atliko ir Mindaugo sesuo Evelina. Ji ne tik sakė jaudinančią kalbą ceremonijos metu, bet ir atliko pasirodymą vakarinėje dalyje.

Norėjome, kad svarbiausiu gyvenimo momentu priešais mus stovėtų mums artimas žmogus, kuris žino mūsų meilės istoriją, mus pažįsta ir jam nesame tik „vieni iš daugybės porų“, todėl ceremonijos metu paprašėme Mindaugo sesės pasakyti kalbą. Taip pat buvo ir dėl koncertinės dalies. Norėjome kuo daugiau malonių staigmenų ne tik mums patiems, bet ir svečiams – siekėme visus nustebinti niekur kitur nematytu pasirodymu. Evelinos kūrybinis procesas vyko jau daugybę metų, mes matėme jos augimą, kartu dalyvavome naujų dainų perklausose ir tiesiog įsimylėjome tai, ką ji šiuo metu kuria. Supratome, kad negalime įsivaizduoti jokio kito atlikėjo nei Evelina. Ji ne tik sesė, ji – visiška scenos diva, kurią greitu metu pavyks išgirsti visiems.

Mindaugo Anusausko ir Emilės Valiukaitės vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.

Daugybė nuotakų taip pat labai aiškiai žino, kaip nori atrodyti vestuvių dieną. Apie kokį įvaizdį svajojote jūs?

Nuo pat mažens svajojau apie princesišką momentą, kai apsivilkusi svajonių suknelę savo svajonių vyrui aš ištarsiu „Taip“. Šventės dieną dėvėjau tris suknias. Pirmąją pagal mano viziją kūrė mados namai „InŽi“, o vakarinę ir šokio sukneles pirkau, tačiau modifikavausi pagal save. Man labai svarbu išpildyti kiekvieną įvaizdį iki mažų detalių, o dar svarbiau – prie viso to prisidėti pačiai. Likus dviem dienoms iki vestuvių, man kilo mintis prikabinti papildomas blizgančias detales, todėl apturėjau kelias bemieges naktis, tačiau buvo verta!

Taip pat didžiausias ačiū mano tobuliausiai makiažo ir šukuosenų meistrei Simonai. Šventės dieną buvau visiškai rami, kad ji puikiai manimi pasirūpins. Gyvenimas tuo ir žavus, jog svajonės pildosi tiems, kas tą daro tikrai nuoširdžiai. Tą dieną jaučiausi tikra princesė!

Mindaugo Anusausko ir Emilės Valiukaitės vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.

Ar judviejų poreikiai, nuomonės visais klausimais sutapo, ar kažkuriais išsiskyrė? Jei taip, kaip ieškojote ir suradote kompromisą?

Nors atkeliavome iš skirtingų pasaulių, per tuos trejus metus labai aiškiai išsigryninome, kas mums yra svarbu, gražu bei brangu. Nuo pat pirmos pažinties minutės tapome tobula komanda – mokame klausytis, girdėti vienas kitą, todėl planuoti svajonių šventę buvo labai paprasta. Viską darėme kartu, tardavomės kiekviename žingsnyje, o tai tik dar labiau sustiprino mūsų šventės laukimą ir jos tikrumą!

Kuriant šeimą svarbu, kad sutaptų gyvenimo vizija ir vertybės. Kokie yra jūsų poros jungiamieji taškai?

Ceremonijos metu vienas kitam sakėme įžadus, kuriuos rašėmės nesitardami. Abiejų įžadai buvo paremti tomis pačiomis vertybėmis ir svarbiausiais aspektais, kodėl mes renkamės vienas kitą: šiluma, besąlygine meile, gyvenimo grožiu, skleidžiamu gėriu, rūpesčiu bei noru tobulėti. Čia yra didžiausias įrodymas, kad būtent tai yra pagrindiniai mūsų bendri jungiamieji taškai.

Mindaugo Anusausko ir Emilės Valiukaitės vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.

Šiais laikais į santuoką žiūrima kiek kitaip nei prieš keletą dešimtmečių. Kokia yra santuokos reikšmė, svarba jums? Ar visuomet svajojote sukurti šeimą?

Šeima mums abiems yra didžiausia vertybė. Esame be galo laimingi, kad dabar esame viena didelė šeima ir visi tapome neišskiriami. Mes abu į šiuos santykius ėjome žinodami, kad norime vienas kito savo gyvenime, todėl jau po metų Mindaugas pasipiršo, o aš jau seniai sakiau, kad Mindaugas yra mano gyvenimo vyras.

Savo vestuves apibūdinote kaip „pasaką“. Kokios emocijos lanko praūžus šventei? Ar kažkas pasikeitė?

Labai jautru ir gera vienas kitą vadinti vyru ir žmona. Kiekvieną rytą prabundame su dar didesnėmis šypsenomis, dienos metu prigauname save vis grįžtančius į tą pasakišką savaitgalį, o vakarais užmiegame pilni dėkingumo ir meilės.

Fotogalerija:

Mindaugo Anusausko ir Emilės Valiukaitės vestuvės (34 nuotr.)
+28