E. Musko mylimoji pasikeitė sceninį vardą: žada Grimes „nužudyti“ viešai

c (Grimes)/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Galima drąsiai teigti, kad atlikėja Grimes yra tikra „planetos advokatė“, gamtos gynėja ir...tikra keistuolė. Kai ji buvo dar visai maža, jos mama ją pritvirtino prie medžio, kurį buvo ketinama nukirsti, kamieno. Šią istoriją Elono Musko mylimoji dažnai pasakoja su pasididžiavimu ir taip aiškina savo „kovotojos už planetos išlikimą“ prigimitį.

Šiomis dienomis žymioji kanadietė savo slapyvardį pakeitė į „c“ – tiesiog vieną raidelę. Būtent šia raide prasideda tikrasis muzikantės vardas – Claire (Claire Elise Boucher). Dabar c stebina savo užmojais ir spalvingais pasisakymais – neseniai atlikėja pareiškė, jog „greitu metu ketina nužudyti Grimes viešai“

c (Grimes)/„Scanpix“ nuotr.

c dainų tekstuose niekuomet netrūko įvairių alegorijų į aplinkosaugą ar politiką – 2010-aisiais pasirodęs jos debiutinis albumas buvo pavadintas „Geidi Primes“, tai – mokslinės fantastikos knygoje aprašoma išgalvota planeta.

Pastarąjį pusmetį c negalėjo net skaityti ar girdėti naujienų, susijusių su aplinkosaugos problemomis, nes tai ją „tiesiog traumuodavo ir versdavo jausti nepakeliamą kaltę“. Kaip teigia pati atlikėja, „reikėjo atsitraukti nuo visko – tai buvo per daug skausminga psichikai“. Tačiau Grimes žinojo, kad tai nėra išeitis ir šiais savo veiksmais planetos tikrai neišgelbės – ji intensyviai mąstė apie Gretą Thunberg ir jos akistatą su pasaulio lyderiais.

„Greta – tik vaikas, dėl to iš jos lūpų visi mieliau klausosi apie mūsų planetą kamuojančias negandas negu iš mokslininkų pateikiamų tyrimų“, – sako c. Kanados žvaigždė netgi sugalvojo kurti komiksus bei animacinius filmukus, kad kuo daugiau žmonių nuo mažens suvoktų aplinkosaugos problemų mastą ir gylį.

c (Grimes)/Vida Press nuotr.

Savo komiksuose atlikėja prisatė dievų panteoną, kuriame kiekvienas dievas vaizduoja mūsų blogybes – pavyzdžiui, Plastikas, Greitoji mada, Socialiniai tinklai, Narkotikai, yra net ir Netikrumo deivė. Kiekvienai dievybei sukurta ir speciali, tik jai skirta daina. Klausantis šių dainų, būtina suvokti ironiją – antraip kai kurie klausytojai pamanys, kad „oho, klimato atšilimas yra jėga“.

Tiesą sakant, pati c tikisi šiuo savo kūriniu būti „iki galo nesuprasta“. „Žmonės ir šiaip dažniausiai pyksta ant manęs bet kuriuo atveju, tad visai nebijau, jei mano kūryba jų nepaliestų, ar atvirkščiai, išprovokuotų. To ir siekiu.“.

c (Grimes)/„Scanpix“ nuotr.

Pastaruoju metu c, kartu su savo kūrybiniu partneriu Macu Boucheru, mėgina „sustyguoti“ komikso veikėjus ir juos sujungti su būsimo albumo kūriniais. Tiesa, pati c teigia, kad „albumui išvysti dienos šviesą – dar anksti“.

Atlikėja dievina madą – nors, kaip pati tvirtina, „baisu, kai tavo mėgstamas dalykas smarkiai kenkia planetai. Kiekvieno iš mūsų drabužiai turėtų būti ilgaamžiški, o ne pigūs greitosios mados skudurai“. Jos sprendimas šiai problemai – skaitmeninė mada, kurios dėka telefone ar kompiuteryje žmonės patys galėtų kurtis sau drabužius „papildytos realybės“ pagalba.

Grimes ir Elonas Muskas su jųdviejų sūnumi/Socialinių tinklų nuotr.

„Tai galėtų būti kaip „Instagram“ filtras mūsų kūnams. Žinoma, „gyvai“ apsirengti šiais drabužiai nepavyks, tačiau nepamirškime, kiek daug „mados“ egzistuoja vien socialiniuose tinkluose“, – sako c.

Tiesa, šie „rūbai“ nebus nemokami – tačiau prienami kiekvieno kišenei. Grimes tikisi, kad internetinę suknelę būtų galima parduoti už 2 JAV dolerius – tokiu būdu ji siektų „demokratizuoti mados rinką“.

Nesunku pastebėti, jog realiame pasaulyje c iš tiesų dažnai vilki tuos pačius drabužius – net jeigu tenka dalyvauti itin prabangiuose vakarėliuose.

Grimes ir jos širdies draugą Eloną Muską vienija meilė gamtai ir planetai. Tiesa, dabar juodu sieja ir naujagimis. Anot c – „vaikas verčia dar labiau stengtis, kad pasaulis būtų geresnis“.

Elonas Muskas ir Grimes (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau