E.Sašenko sūnaus Teodoro krikštynos: šeimai ypatinga bazilika ir skambus šventas vardas

Evelina Sašenko sūnaus Teodoro krikštynos / Monikos Žilinskos nuotr.
Evelina Sašenko sūnaus Teodoro krikštynos / Monikos Žilinskos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-12 07:30
AA

Atlikėja Evelina Sašenko su vyru verslininku Giedriumi Statulevičiumi jau metus laiko gyvena tėvystės džiaugsmais. Sūnaus Teodoro vienerių metukų sukaktį šiemet pora nusprendė pažymėti prasmingai – dieną po tikrojo gimtadienio, liepos 24-ąją Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje jiedu pakrikštijo savo mylimą atžalą.

Liepos 24-ąją savo sūnelį Teodorą pakrikštiję Evelina Sašenko ir Giedrius Statulevičius jau iš anksto žinojo, kur įvyks svarbi mažylio ceremonija.

„Patys tuokėmės Trakų bazilikoje pas kunigą Joną, todėl net nebuvo klausimų, kad ir Teodorą turėtume pakrikštyti mums ypatingoje vietoje, pas mylimą kunigą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Evelina.

Evelina Sašenko sūnaus Teodoro krikštynos / Monikos Žilinskos nuotr.

Atlikėja atskleidė, kad svarbias krikštatėvių pareigas patikėjo savo seseriai Anetai ir vyro krikštasūniui. Tačiau be kita ko dar viena svarbi krikštynų užduotis – ne tik išsirinkti kas krikštys sūnų, bet ir kokį šventą vardą jam suteikti.

E.Sašenko atskleidė, kad Teodorui suteikė išties skambų vardą – jis pavadintas Maksimilijanu. „Kaip koks tikras ispanas“, – tyliai pasijuokė Evelina, kitam telefone gale ant rankų migdydama savo atžalą.

Evelina Sašenko sūnaus Teodoro krikštynos / Monikos Žilinskos nuotr.

Šiuo metu Evelina su sūneliu išgyvena pirmuosius kartus – jis jau žengia nedrąsius žingsnius, o taip pat jam pradėjo dygti dantys. Dėl šiuo metu kiek nerimastingo vaiko Evelina bijojo, kad ceremonija gali būti pažymėta ašaromis, tačiau galiausiai ji pasidžiaugė, kad viskas praėjo sklandžiai.

Dėl to ji dėkinga jaučiasi ir Teodorą pakrikštijusiam kunigui. „Vaikas buvo labai ramus, tačiau čia neapsėjome be kunigo pagalbos. Jis vis jį pakalbindavo, buvo puikiai nusiteikęs. Nors prieš tai nerimavau, ceremonija galiausiai buvo labai jauki ir graži“.

Po krikšto Trakų bazilikoje, Evelina su vyru ir sūneliu susirinkusius sukvietė papietauti į „Esperanza Resort“ restoraną. Ten visi pasidžiaugė gražia švente, vienas kito draugija bei pasveikino mažylį Teodorą.

Evelina Sašenko sūnaus Teodoro krikštynos / Monikos Žilinskos nuotr.

E.Sašenko juokėsi, kad per krikštynas sūnus gavo daug aukso dirbinių, tačiau labiausiai vaikui įspūdį paliko dviratis.

„Mes, kaip tėveliai, sūnui dovanojom finansinį indelį į ateitį, tačiau kol kas jam labiausiai rūpi dovanų gautas dviratis, o gal tiksliau triratis“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt šypsojosi atlikėja.

Nenuostabu, kad energinga ir visada besišypsanti moteris kiek ūgtelėjus sūnui iškart sugrįžo į sceną. Kaip sako pati Evelina, ši vasara išties darbinga – koncertai vyksta kone kasdien. Paklausus, kaip pavyksta suderinti motinystę su darbais, atlikėja džiaugiasi sulaukianti didžiulės pagalbos iš vyro, tėvų ir seserų.

Evelina Sašenko sūnaus Teodoro krikštynos / Monikos Žilinskos nuotr.

„Stengiamės kaip galime! O koncertuoti man patinka – tai savotiškas ištrūkimas iš keturių sienų, nors kai kurie kreivai žiūri, kad net dvejus metus neišbūni vien su vaiku. Tačiau jei gali viską suderinti, kam save statyti į kažkokius rėmus?“ – retoriškai klausė E.Sašenko ir pokalbio pabaigoje pridūrė skambią frazę. – Juk Laiminga mama, laiminga šeima!“.

Krikštynų fotogalerija:

Evelinos Sašenko sūnaus Teodoro krikštynos (18 nuotr.)
+12