E. Sebrova: „Šalia manęs nepamatysite vyro, nes šią akimirką mano gyvenime jam vietos nėra“

Eleonora Sebrova
Eleonora Sebrova
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-17 14:45
AA

Atlikėja Eleonora Sebrova sausio 17 dieną pristatė naują vaizdo klipą dainai „I Follow You“ . Vasarą praleidusi Prancūzijos pietuose moteris Į Lietuvą parsivežė prabanga alsuojančius vaizdus ir teigiamai Europos muzikos profesionalų įvertintą darbą.

Portalui Žmonės.lt E. Sebrova pasakojo, kad vaizdo klipą su visa komanda ji filmavo lygiai dvi dienas. „Prancūzija man yra viena iš gražiausių pasaulio šalių. Seniai svajojau ten nufilmuoti vaizdo klipą, o jį pristačiau tik šiandien, kadangi ilgai užtruko montavimas. Visus darbus atlikome per dvi dienas. Keldavomės 5 valandą ryto ir intensyviai dirbdavome iki 22 valandos vakaro.“

Savo įvaizdžiu vaizdo klipe rūpinosi pati atlikėja. Jokių stilistų pagalbos neprašė. Eleonora prisipažino, kad daugelis iš pirmo žvilgsnio susidaro įspūdį, jog biudžetas, skirtas įgyvendinti jos svajonei, buvo išties didžiulis.

Eleonora Sebrova

„Nei vila, nei filmavimo darbai man nekainavo daug. Pati pasirūpinau tik lėktuvo bilietais, kad puiki komanda pasiektų išsvajotą kampelį. Šis darbas – įrodymas, jog užtenka geros idėjos, labai stiprių norų ir ryžto siekti savo svajonės“, – tvirtai sako dainininkė.

Kodėl vaizdo klipe Eleonora visiškai viena?

„Neslėpsiu, iš pradžių planavau filmuotis ne viena. Turėjome išsirinkę išvaizdų ir žvilgsnius prikaustantį aktorių, tačiau vėliau susimąsčiau. Kam man to reikia? Šalia manęs vaizdo klipe nepamatysite vyro, nes šią akimirką mano gyvenime jam vietos nėra. Jokiu būdau nesakau, kad taip bus visada. Kas ten žino, galbūt, rytoj sutiksiu tą vienintelį“, – nusišypso atlikėja.

Dainos „I Follow You“ prodiuseris – Raigardas Tautkus, filmavo „iMovie“ komanda. Pirmiausią dainą Eleonora Sebrova parodė savo bičiuliui, garsiam muzikos prodiuseriui, dirbusiam su žymiausiomis pasaulio grupėmis. „Jis man sakė, kad tai, ką sugebėjau padaryti per dvi dienas – neįtikėtina. Apsidžiaugiau tokia profesionalo nuomone ir tikiuosi, jog jo prognozės, kad mano daina sulauks pasisekimo – išsipildys“, – kalbėjo E. Sebrova.