E.Vitulskienė prieš šventes ragina moteris lėtinti tempą: „Pagalvokite apie save ir puoškitės“

Erika Vitulskienė pristatė naują kolekciją
Erika Vitulskienė pristatė naują kolekciją
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-15 11:41
AA

Kalėdinis periodas versilininkei Erikai Vitulskienei labai įtemptas: reikia pasirūpinti šventiniais užsakymais, kolekcijomis ir lojaliomis klientėmis, tačiau negalima pamiršti ir šeimos – vyro Merūno, vaikų ir jų poreikių. Toks tempas gali priversti pamiršti save, tačiau Erika pabrėžia, kad to daryti tiesiog negalima.

„EV mados namų“ įkūrėja Erika Vitulskienė šiuo metu vos spėja suktis – gruodis žinomai moteriai ypač įtemptas – suaktyvėja ne tik ištikimiausios klientės, besiruošiančios šventiniam periodui, bet ir suintensyvėja jos vyro, solisto Merūno Vitulskio koncertų grafikas.

„Žinau, kad ne tik man, bet ir daugeliui kitų moterų, gruodis yra ypač įtemptas. Reikia ir dovanas nupirkti, ir pasirūpinti vaikų mokyklų, ir darželių vaidinimų kostiumais, subėgioti po visus vaikų būrelių pasirodymus. Dauguma moterų į mano parduotuvę užbėga vos gaudydamos kvapą nuo įtampos“, – sako „plius“ dydžio drabužius kurianti moteris.  

Erika Vitulskienė pristatė naują kolekciją

E.Vitulskienė anksčiau ir pati visą laiką bėgdavo – norėdavo viską padaryti pati ir būtinai – tobulai, tačiau pastaruoju metu pradėjo branginanti savo laiką.

„Aš vis dar mokausi skirti laiko sau – kokybiškam miegui, masažui, mokausi ir iš anksto pagalvoti apie šventes, apie tai, kaip aš atrodysiu: ką vilkėsiu, kokius batelius priderinsiu, kokį makiažą darysiuos.  Šiemet pasižadėjau rūpintis savimi, to mokau savo klientes ir patariu tai daryti visoms moterims. Pagalvokite apie save! Skirkite laiko sau  ir būtinai puoškitės. Juk visame tame švenčių šurmulyje labai svarbu ir tai, kaip jūs jausitės, kaip atrodysite. Nauja šventinė suknelė, aukštakulniai, papuošalai – suteikia pasitikėjimo ir pakelia nuotaiką kiekvienai moteriai. O kai laiminga moteris – laiminga ir visa šeima“, – sako E.Vitulskienė.

Erika Vitulskienė pristatė naują kolekciją

Šiemet specialiai šventėms E.Vitulskienė sukūrė keletą naujų modelių. Iš itin švelnaus, lengvai krentančio audinio. Pirma jos siūloma naujiena – lengvai krentantys, patogūs, judesių nevaržantys marškinėliai, kurie puikiai tiks ir šventinių šokių siautuliui. Elegancijos jiems suteikia išskirtinė kaklo detalė – kaspinas. Šie marškinėliai, pasak E.Vitulskienės, idealiai dera prie juodo klasikinio sijono arba juodų klasikinių kelnių. 

Erika Vitulskienė pristatė naują kolekciją

Antra naujiena – tiek vakaro, tiek dienos susibūrimams tinkanti, lengvai krentanti, pečius atverianti, kiek vėjavaikiška, sukurianti žaismingos, šiuolaikinės moters įvaizdį suknelė. Trečioji naujiena – ilga, lengvai krentanti suknelė, tinkanti moterims, kurios nori išsiskirti ir atrodyti elegantiškai.

Fotogalerija:

Nauja „EV mados namų“ kolekcija (8 nuotr.)
+2