Edas Sheeranas prisiminė skaudžias patyčias mokykloje: „Mano keistumas atnešė sėkmę“

Edas Sheeranas / „Scanpix“ nuotr.
Edas Sheeranas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-03-25 13:38
AA

Romantiškasis 28-erių metų dainininkas ne visuomet jautėsi savimi pasitikintis ir laimingas. Mokykloje jis dažnai buvo užgauliojamas dėl ugninių plaukų, didžiulių akinių ir uždarumo. Visgi būtent šie bruožai, aplinkinių įvardijami keistais, atnešė vaikinui pasaulinę šlovę.

Viename interviu E. Sheeranas prakalbo apie tai, kad muzika pastūmėjo jį labiau pasitikėti savo jėgomis. Paklaustas, ar mokykloje jis jautėsi kitoks, vaikinas tikino, kad tam įtakos turėjo jo ugniniai plaukai.

„Žinoma. Tikrai taip jaučiausi, nes esu raudonplaukis, nešioju akinius. Tai išskiria tave iš kitų vaikų ir verčia jaustis nesmagiai. Tačiau augdamas supratau, kad šie išvaizdos bruožai man vis labiau pradeda patikti,“ – pasakojo dainininkas.

„Visuomet atrodžiau kitaip ir neturėjau pasisekimo tarp merginų. Tik tuomet, kai atradau muziką ir ruošdavau savo mini pasirodymus, žmonės mane įsimindavo ir sakydavo: „ei, čia gi tas raudonplaukis su gitara“. Išskirtinumas tapo mano sėkmės raktu. Dabar visada vaikams sakau – būti keistu yra nuostabu,“ – jautriai kalbėjo Edas Sheeranas.

Edas Sheeranas ir Cherry Seaborn

Vaikinas pamena, kad pradinė mokykla jam kėlė siaubą. Kaskart grįžęs iš mokyklos jis verkdavo.

„Tik vidurinėje mokykloje, kuomet į rankas paėmiau gitarą ir prisijungiau prie vietinės berniukų grupės, įgavau pasitikėjimo ir supratau, kad šį tą sugebu,“ – mokyklos dienas prisiminė Edas.

Dainininkas pasakoja, kad galbūt pradinės mokyklos nemėgo dėl to, kad neturėjo jokios mylimos veiklos.

„Tuomet atrodė, kad jeigu mėgsti futbolą ir jį žaidi, esi kietas. Tačiau aš nemėgau ir buvo labai sunku rasti draugų,“ – pasakojo E. Sheeranas.