Edgarą Bechter Kuboje sujaudino pažintis su šokių partnerės mama: „Per kūną nubėgo šiurpai“

Edgaras Bechter / TV3 nuotr.
Edgaras Bechter / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-24 16:51
AA

Atradę salsos improvizacijos džiaugsmą, vis labiau pažindami Kubą ir nepaprastus čia gyvenančius žmones, kiekvienas unikalaus TV3 projekto „Salsamanai“ dalyvis svajoja projekte išlikti kiek įmanoma ilgiau. Tačiau šis sekmadienio vakaras šokėjams taps lemiamu – šiandien projektą paliks pirmoji dalyvių pora, surinkusi mažiausiai balsų per visas prieš tai buvusias laidas. Kas ja taps?

Šį kartą „Salsamanų“ laukia šokių vakaras vienoje Havanos gatvėje. Tai – įprastinė vieta su pačiais įprasčiausiais ir natūraliausiais žmonėmis. Čia žmonės gyvena ištisomis šeimomis. Tačiau nepaisant to, kaip sunkiai jie begyventų, pro jų langus nuolat skamba muzika, o tiksliau – salsa. Tuo įsitikins ir projekto dalyviai iš Lietuvos.

Komisijos vaidmuo šį vakarą bus ypatingai svarbus, nes būtent jiems teks nuspręsti, kas vertas likti projekte. Komisiją šįkart sudarys profesionalus aktorius, buvusi šokėja, fizinio lavinimo mokytoja ir ypatinga viešnia, gyvenanti toje gatvėje, kurioje dalyviai ir šoks. Tai – „cukraus“ pravardę turinti Marija.

Tačiau prieš didįjį vakarą, daugelis dalyvių susidurs su rimtais sveikatos negalavimais. Iš pradžių prastai pasijus Norbertas Liatkovskis, vėliau – ir Ugnė Zavistauskaitė, Gailė Butvilaitė bei Tadas Gryn.

Edgaras Bechter su šokių partnerės mama / TV3 nuotr.

Visa tai neišvengiamai paveiks ir kitus. „Galiausiai tai atėjo visiems. Ryte mačiau visai kitokį vaizdą nei prieš tai. Ugnė sėdi ir žiūri į vieną tašką, o Jurgita – verkia“, – apie visai kitokį dalyvių nusiteikimą kalbės Edgaras Bechter.

Pačiam Edgarui pavyks ligos išvengti, tad jis nuspręs ne tik repetuoti pasirodymui, bet ir pažinti tikrąjį Kubos gyvenimą. Tam būtina sąlyga – apsilankyti vietinių žmonių namuose. Žinomam dainininkui pasitaikys puiki proga, nes į savo namus jį pakvies šokių partnerė Indira!

„Prieš einant pas ją, man buvo labai įdomu, kokia bus jos mama ir kokia apskritai bus jos šeima. Buvo įdomu, kur ji yra užaugusi, kad yra tokia nereali, protinga ir labai gili“, – sakys Edgaras.

Kaip ir pridera, Edgaras svečiuose pasirodys ne tuščiomis. Už tai, kad gali šokti su Indira, jis šokėjos mamai padėkos įteikdamas ypatingą dovaną – savo mamos perduotą suknelę.

Drabužiai Kuboje – išties vertinga dovana, nes kokybiškų rūbų čia rasti sunku. O jei ir pavyksta, tuomet jų kaina dažniausiai yra neįkandama.

Indiros mama ne tik pakvies Edgarą paragauti vietinių vaišių, bet ir papasakos apie savo dukros vaikystę. „Kai Indira įstojo mokytis šokio meno, man tai buvo didelis sukrėtimas, nes mokykloje ji ketino rinktis karininkės karjerą. Aš netgi lydėjau ją į egzaminus! Tai niekaip su manimi nesusiję, bet jos tėtis yra karininkas. Tikėjausi, kad ji seks jo pėdomis“, – atviraus moteris.

Vis dėlto Indira pasekė mamos pėdomis – pasirinko menus. Juk jos mama – netgi savo meno mokyklą turinti muzikantė!

Edgaras Bechter su šokių partnerė / TV3 nuotr.

„Kai jos mama ėmė dainuoti, mane apėmė nerealus jausmas. Tiesą pasakius, per kūną netgi nubėgo šiurpai. Atrodo, kad kubiečiai nesusikoncentruoja į tai, kad jiems yra blogai ar kažko trūksta. Jie tiesiog džiaugiasi gyvenimu, dainuoja ir įkvepia kitus gyventi pilnu ritmu“, – neišdildomais įspūdžiais dalinsis Edgaras.

Daugiau Kubos įdomybių žiūrovams atskleis ir projekto vedėjas Mindaugas Stasiulis bei žurnalistė Akvilė Kavaliauskaitė. Jie pakvies išvysti, kaip šioje šalyje gyveno garsus rašytojas Ernestas Hemingvėjus. Ar žinojote, kad su pertraukomis rašytojas Kuboje praleido virš 30 metų? O jei norite pamatyti ir daugiau šių dviejų keliautojų nuotykių, kviečiame įsijungti naujos kartos televizijos Go3 laidą „Salsamanai. Kuba.“

Kaip šokėjai įveiks sveikatos bėdas? Kuriems šį vakarą seksis labiausiai, o kuriems su projektu jau teks atsisveikinti? Visa tai paaiškės jau šiandien.

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.