Edgaras Kerpė – pasaulio gatvės šokių čempionato prizininkas mėgstantis improvizuoti

Edgaras Kerpė / Lauryno Skiočio nuotrauka
Edgaras Kerpė / Lauryno Skiočio nuotrauka
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-11-08 20:48
AA

„Improvizuoti šokių aikštelėje man taip natūralu, kaip kitiems vaikščioti. Girdi muziką – ir judi, negalvoji, kaip: kūnas veda pats, svarbu jo neužblokuoti“, – sako pasaulio gatvės šokių čempionate dviejose kategorijose nugalėjęs šokėjas Edgaras KERPĖ (23).

Tarptautinės šokių organizacijos rengiamas gatvės šokių čempionatas šįsyk vyko Austrijoje, Grace. Solo kategorijose ten varžėsi hiphopo, breiko ir poppingo atstovai. Edgaro hiphopo ir poppingo judesiai įvertinti auksu, o solo šokių kovose jis užėmė trečiąją vietą.

„Taip, labai smagu, iškovojau daug pergalių. Pridėjus šiųmetes, pasaulio gatvės šokių čempionu esu tapęs šešis kartus. Galvoju, kad šiuose čempionatuose jau laikas baigti karjerą“, – prisipažįsta šokėjas.

Jei į šiuos pasaulio čempionatus nebevažiuosite, kur pasitikrinsite gebėjimus?

Yra kitų organizacijų, kurios rengia konkursus, čempionatus. Man labai įdomios solo šokių kovos. Ketinu daugiau koncentruotis į juos. Tikrai yra ką veikti! Nes pasaulyje nėra vieno geriausio gatvės šokių šokėjo. Kiekvienas turime savo favoritų. Tarkim, dabar pasaulio čempionate teisėjavo septyni specialistai iš skirtingų šalių. Šeši man skyrė pirmą vietą, o vienas – ketvirtą. Ne visiems buvau geriausias.

Po čempionato peržiūrėjau savo pasirodymų įrašą – dar tikrai yra kur tobulėti, reikia toliau treniruotis, šlifuoti judesius.