Edgaras Lubys ir Vilius Alesius-Willux pristato dainą ir klipą „Ten vasara“: įvertinkite

Vilius Alesius-Willux ir Edgaras Lubys / Almanto Mickaus nuotr.
Vilius Alesius-Willux ir Edgaras Lubys / Almanto Mickaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-08 18:45
AA

Vasara įkvepia ne tik poilsiui ir atostogoms, bet ir suteikia minčių naujoms idėjoms bei projektams. Taip teigia dainų autorius ir atlikėjas Edgaras Lubys ir grupės „Skamp“ narys Vilius Alesius-Willux, šiandien pristatantys gerbėjams savo pirmą bendrą kūrinį. Žinomi atlikėjai įrašė dainą „Ten vasara“ ir nusifilmavo vaizdo klipe gražiausiu šalies kampeliu vadinamoje Nidoje.

„Šiuo metu studijoje eksperimentuoju kurdamas kiek netikėto man pačiam stiliaus dainas. Noriu, kad būsimas albumas būtų kitoks nei ankstesnieji, tad ieškau savęs įvairiuose muzikos stiliuose,“ – pasakoja dainų kūrėjas Edgaras Lubys.

„Naujo skambesio dainoms suteikia bendras darbas su muzikos prodiuseriu Andriumi Borisevičiumi, o naujų spalvų įneša, konkrečiai šioje dainoje – Willux’o repas. Muzikos mylėtojams tikrai turėtų patikti šis vasariškai lengvas ir linksmas kūrinys.“

Nors vienas kitą dainininkai žinojo puikiai, bendram kūriniui susitiko pirmą kartą. Edgarui sugalvojus, kad dainą „Ten vasara“ paįvairintų repo intarpas, ir pasiūlius Willux’ui jį parašyti ir atlikti, šis mielai sutiko, nes ir pačiam jau norėjosi sukurti kažką vasariško.

„Tiek Edgaras kaip atlikėjas, tiek pati daina man patinka, tad buvo puiki proga ne tik prisidėti savo kūryba, bet ir artimiau pabendrauti. Pasiūlymas atėjo pačiu laiku, nes ir man jau norėjosi lengvo vėjo gūsio savo kūrybiniame kelyje,“ – pasakoja MC repo atlikėjas Vilius Alesius-Willux.

Edgaras Lubys / Almanto Mickaus nuotr.

Šiandien Edgaro ir Willux muzikos gerbėjai galės įvertinti ne tik nuotaikingą dainą „Ten vasara“, bet ir vaizdo klipą, kuris buvo filmuojamas unikalioje Lietuvos vietoje ir itin atostogautojų mėgstamoje Nidoje. Nors visiems darbams turėjo tik vieną dieną, dainininkai tikina, tikrai gerai praleidę laiką, o ir oras buvo tarsi užsakytas.

„Fotografas Almantas Mickus ir operatorius Šarūnas Apalainis vis juokavo, kad turbūt nemažai paklojom, kad būtent tą dieną oras buvo toks neįtikėtinai geras – saulė, jūra rami, marios lyg stiklas, jokio vėjelio. Nuotaika buvo tikrai puiki, tad tikimės, kad ir žiūrėdami vaizdo klipą bei klausydami dainos, žmonės pajaus ją,“ – pasakoja Edgaras Lubys.

„Filmavimas ir fotosesija buvo tikrai intensyvūs: per vieną dieną nulėkėm į Nidą, padirbėjom ir grįžom. Bet kai geras oras, jūra, kopos ir kompanija šauni – nuovargio nesijautė. Gal sunkiau sekėsi makiažui saulę ir karštį atlaikyti,“ – juokauja Willux.

Nors dainininkams vasara dažnai – kupinas koncertų laikas, abu tikina, laiko poilsiui visada atrandantys. Juo labiau, kad šis šiltas, saulėtas ir gražus laikas Lietuvoje netrunka ilgai. Ir daina „Ten vasara“ kviečia mėgautis juo ir vasaros teikiamais malonumais.

Edgaras Lubys / Almanto Mickaus nuotr.

„Jau nebeturime tokių ilgų atostogų kaip mokyklos laikais. Dabar gali ištrūkti tik porai savaičių, todėl man vasara – tai laikas, kurį reikia tiesiog gyventi: sau kuo mažiau drausti, o leisti daugiau ar tai, ko žiemą negali. Mėgaukimės vasara lyg ji būtų paskutinė,“ – savo požiūrį dėsto Vilius. „Kita vertus, reikia mokėti ir planuoti atostogas. kad paskui negraužtų sąžinė, jog laikas tuščiai prabėgo.“

Edgaras taip pat tikina gebantis susiplanuoti koncertus taip, kad liktų laiko poilsiui. Kartais pavyksta darbą pajūryje suderinti su atokvėpiu prie jūros. Jau tapo savotiška tradicija, kad žinomas atlikėjas įpusėjus vasarai pabėga savaitei ar dviem į Nidą, kur jūra, kopos, ramybė ir gera nuotaika – kaip ir jų naujoje dainoje su Willux „Ten vasara“.