Edgaras Lubys pristato naują dainą ir fotosesiją-klipą „Besparnis paukštis“: įvertinkite

Edgaras Lubys / Almanto Mickaus nuotr.
Edgaras Lubys / Almanto Mickaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-07 18:18
AA

„Ruduo kvepia ir įkvepia bei suteikia minčių naujoms idėjoms“, – sako dainų autorius ir atlikėjas Edgaras Lubys, pristatantis gerbėjams naują kūrinį „Besparnis paukštis“.

„Nors dabar ir tamsiausias metas Lietuvoje,tačiau visada stengiuosi pasidalinti kažkuo šviesiu ir įkvepiančiu.Šioje dainoje užkoduota žinutė,jog kad ir koks oras būtų,kad ir kas aplink mus vyktų visada svarbiausia,jog šviesa mus lydėtų mūsų širdyse ir mes būtume lyg švyturiai savo artimiesiems,draugams,bičiuliams“, – teigia muzikantas.

Klausant savo paties dainą atlikėjui ir dainų autoriui kilo idėja padaryti fotosesiją vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Ventės rage, kur įsikūrusi Ornitologijos stotis.

„Buvo labai šalta, bet verta. Ši vieta turi kažką mistiško,kas traukia žmones. Gaivus, grynas oras, stūgaujantis vėjas ir tinklai besiplaikstantys vėjyje, visa tai sudarė „šiltai atšiaurią“ nuotaiką, kuri manau gerai atspindi ir pačią dainą. Šią mano idėją įgyvendinti padėjo Almanto Mickaus nuotraukos.“

Edgaro Lubio fotosesija Ventės rage (6 nuotr.)

Šiuo metu studijoje intensyviai dirbantis muzikantas įrašinėja dainas naujam albumui kartu su gerai Lietuvoje žinomu autoriumi bei prodiuseriu Andriumi Borisevičumi.

„Su Andriumi eksperimentuojame ir tuose eksperimentuose puikiai suderame. Kol kas mums tikrai neblogai sekasi, juolab, kad praėjusios vasaros daina „Ten vasara“ tai parodė. Ji buvo puikiai įvertinta ir susilaukė daug dėmesio, vadinasi judame teisinga linkme“, – sako atlikėjas.

Kviečiame pasiklausyti ir įvertinti naują Edgaro Lubio dainą „Besparnis paukštis“.