Edita Mildažytė: „Mokytojų turime per daug – nuo Tapino iki papino“

Laida „Editos šou“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Laida „Editos šou“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-05 17:53
AA

Antradienį didžiojoje LRT studijoje buvo nufilmuota pirmoji laidos „Editos šou“ dalis. Šou energingu savo pačios atliekamu kūriniu pradėjusi Edita Mildažytė negalėjo nuslėpti plačios šypsenos ir šiokio tokio jaudulio.

Laukiamiausios 92-ojo LRT sezonos premjeros žiūrovai galės įsitikinti tuo, ką nuo pradžių žadėjo laidos kūrėjai – jei bus braukiamos ašaros, tai tik iš juoko.

Edita juokėsi, kad vyrai būdami penkiasdešimties puola pirkti raudonus kabrioletus. „Čia – mano kabrioletas“, – kalbėdama apie laidą sakė moteris.

Taip pat laidos vedėja pasakojo apie internete rastus komentarus apie jos grįžimą į televiziją: „Kodėl dar neišėjai?“, „Šita ir vėl medžioja, moterys, saugokite savo vyrus.“

„Tai yra laida, kurioje niekas nieko nemokys. Mokytojų turime per daug – nuo Tapino iki papino“, – teigė laidos vedėja.

Pirmosios laidos viešnia tapo aktorė Kristina Kazlauskaitė, kuri prieš lipdama į sceną be galo jaudinosi – jau pasiryžusi žengti žingsnį apsisuko, persižegnojo ir galiausiai nukeliavo pas Editą.

„Moterys Lietuvoje tikrai aktyvesnės“, – teigė žinoma aktorė, paklausta, kas jai labiau patinka – vyrai ar moterys. „Dažniausiai geri vyrai būna užimti“, – teigė ji.

Ypatingą nuotaiką studijoje kūrė grupė „Electric Ladies“. Jos atliko visiems puikiai žinomo kūrinio „Despacito“ aranžuotę.

Įrengtoje teatrinių miniatiūrų erdvėje pasirodė Violeta Trečiokaitė-Mičiulienė ir Marius Repšys. Gyvenimiškas situacijas atkartoję aktoriai kėlė audringą publikos juoką: pokalbiuose buvo lengva atpažinti kiekvieno gyvenimą.

LRT studijoje įvyko pirmasis „Editos šou“ filmavimas (40 nuotr.)
+34