Edita Mildažytė susirgo koronavirusu: kankina aukšta temperatūra, odos bėrimai

Edita Mildažytė / Tomo Kaunecko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žurnalistė, laidų vedėja Edita Mildažytė jau antrą savaitę serga koronavirusu. Pirmadienį televizijos laidoje „LRT Forumas“ ji papasakojo apie savo sveikatos būklę. Editai savo kailiu teko patirti nemalonius Covid-19 simptomus. Darbe užsikrėtusi E.Mildažytė prisipažino, kad jai teko sunkesnė ligos forma.

„Sergu, tikriausiai, vidutiniškai sunkiai, jau kokias dešimt dienų nekrenta temperatūra ir labai kosėju“, – pokalbį su laidos vedėja Nemira Pumprickaite nuotoliniu būdu pradėjo E.Mildažytė.

Žinoma moteris neslėpė, kad jai pasireiškė ne vienas rimtas simptomas ir jei ne čiulpiamos pastilės, tikriausiai sunku būtų žodį ištarti. Pokalbio metu vis pasigirsdavo, kaip Edita tramdo kosulį.

Pastaruoju metu saviizoliacijoje esanti E.Mildažytė prie visų ją kankinančių simtomų įvardijo ir vieną Covid-19 nebūdingą – odos bėrimus bei jos niežėjimą.

„Mano oda pasikeitė, atsirado toks efektas tarsi ji būtų nušveista švitriniu popieriumi ir pasirodė keisti bėrimai, Bet čia, matyt, kiekvienam individualiai tas vyksta“, – kalbėjo E.Mildažytė.

Užsikrėčiau dėl kolegos neatsakingumo.

Žurnalistė ir laidų vedėja sakė, kad savo sirgimo anaiptol nepavadintų paprastu, kadangi būna, jog tris kartus per naktį pagalvoja, gal jau reiktų važiuoti į ligoninę. Tiesa, ją stabdo mintys apie grįžimą namo tuo atveju, jei jos nepaguldytų į ligoninę.

„Juk taksi sau neišsikviesiu“', – „LRT Forume“ kalbėjo N.Pumprickaitės pašnekovė.

Moterį jau antrą savaitę kankina aukšta temperatūra. „Šiandien turiu 38 laipsnius temperatūros, todėl jaučiuosi labai gerai. Būna, kad ji pakyla net iki 40 laipsnių“, –  neslėpė E.Mildažytė.

Covid-19 ji užsikrėtė darbe, turėjo kontaktą ir nors visaip kaip stengėsi organizuoti darbą, valdyti srautus, saugotis, išvengti šios XXI a. rykštės, Editai nepavyko. Ji pasidžiaugė tik tuo, kad koronavirusu nuo jos niekas neužsikrėtė.

„Tai irgi rodo mano atsakomybę, nors aš pati užsikrėčiau dėl kolegos neatsakingumo“, – kalbėjo ji. 

Pati Edita nesuspėjo pasiskiepyti nuo gripo ir pneumonijos, tačiau primygtinai siūlo tą padaryti visus, kurie iki šiol nepadarė.

„Visi, kas turi tuos skiepus, tikrai žymiai lengviau perneša covidą“, – sakė E.Mildažytė. Kaip pavyzdį ji pateikė šalimais gyvenančius virusu užsikrėtusius kolegas. Pasiskiepijusieji patyrė lengvesnę ligos formą.

Edita Mildažytė (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau