Editos Mildažytės viešas atsiprašymas: „Sudaviau baisų smūgį visam savo gyvenimui“

Edita Mildažytė / Fotobanko nuotr.
Edita Mildažytė / Fotobanko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-20 16:42
AA

Sekmadienio vakarą prie vairo neblaivi sulaikyta LRT laidų vedėja ir prodiuserė Edita Mildažytė pirmadienį pakomentavo šį nemalonų įvykį. Moteris portalui Lrt.lt siųstame laiške atsiprašė visų, kuriuos „nuvylė savo nedovanotinu elgesiu“.

„Sunku kalbėti apie didžiausios viešos gėdos dieną. Atsiprašau visų, kuriuos įskaudinau, įžeidžiau, nuvyliau savo nedovanotinu elgesiu. Šeimos, vaikų ir mamos, visų tų, kuriems nederamas mano elgesio šleifas pakenkė reputacijai, įstaigos geram vardui.

Atsiprašau žiūrovų, kolegų, LRT vadovybės. Suprantu ir labai pergyvenu, kad sukėliau pavojingą situaciją.

Jei galėčiau panaikinti vakar dieną, taip ir padaryčiau... Deja, tai jau yra įvykęs faktas. Už padarytas veikas būsiu nubausta pagal įstatymą, praradau dalies Jūsų meilę ir pasitikėjimą... O tai yra milžiniškas nuostolis..

Suprantu ir pripažįstu, kad pati sudaviau baisų smūgį visam savo gyvenimui. Labai prašau man atleisti“, – rašoma Editos Mildažytės laiške, atsiųstame portalui Lrt.lt.

Į policiją pas Editą Mildažytę atvyko jos gyvenimo draugas menotyrininkas Saulius Plinkus / Juliaus Kalinsko nuotr.

Žmonės.lt primena, kad sekmadienio vakarą portalas lrytas.lt pranešė, jog neblaivi E.Mildažytė policijos pareigūnams įkliuvo Vilniuje, Nemenčinės plente, apie 16 val.

Portalo šaltinių duomenimis, policija sulaukė skambučio dėl įtartinai važiuojančio automobilio „Honda“. Policijos pareigūnai netrukus sustabdė automobilį, prie kurio vairo sėdėjo E.Mildažytė. Jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

Žinomos žurnalistės ir laidų vedėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus. Baudžiamajame kodekse už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

Dėl įvykusio incidento neaiškus tapo ir E.Mildažytės laidų likimas LRT. Spalį buvo numatytas jos naujos laidos startas, tačiau esamomis aplinkybėmis šis klausimas bus pergalvotas.

„Labai apgailestaujame dėl neatsakingo Editos Mildažytės elgesio. Visuomeninis transliuotojas LRT savo darbuotojams, autoriams, bendradarbiams, prodiuseriams, laidų vedėjams kelia aukštus darbo etikos reikalavimus, todėl tokį neatsakingą elgesį LRT vertina neigiamai.

Spalį portale Lrt.lt turėjo startuoti nauja E.Mildažytės pokalbių laida, tačiau paaiškėjus šioms aplinkybėms LRT jas įvertins ir priims sprendimą dėl projekto ateities artimiausiomis savaitėmis.

Naujame televizijų sezone E.Mildažytė neveda jokios laidos ir artimiausiu metu to nėra numatyta“, – situaciją Žmonės.lt komentavo LRT atstovė ryšiams su visuomene Miglė Savickaitė.

Dėl E.Mildažytės prodiusuojamos laidos „Daiktų istorijos“ padėtis taip pat kol kas lieka neaiški. „Įvertinsime visus tolimesnio bendradarbiavimo aspektus“, – sakė M.Savickaitė.