Edmundas Jakilaitis pristatė poną Pifą: pavardė pabrėžia jo statusą

E.Jakilaičio šuo Pifas
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Dažna TV laidų vedėjo ir prodiuserio Edmundo Jakilaičio diena prasideda ir baigiasi ilgais bei lengvais pasivaikščiojimais su keturkoju draugu, šeimos nariu ponu Pifu Keksu Jakilaičiu.

„Pifas yra tikrų tikriausias mūsų šeimos narys, mes jį vadiname Pifu Jakilaičiu. Kai prisistatinėjam žmonėms, kurie nepažįsta, sakau: čia Barbora, Morta, Bernardas, čia Pifas Jakilaitis. Tai tarsi pabrėžia jo statusą“, –  laidai „Gyvūnų pasaulis“ šypsodamasis pasakojo Edmundas Jakilaitis.

Pifas Jakilaičių šeimoje atsirado labai tikėtai ir gerai apgalvojus visus atsakomybės kriterijus. Kai vyresnioji Edmundo dukra Barbora užsinorėjo šuniuko, tėtis pasiūlė jai susitaupyti ir pačiai jį įsigyti.

„Mes sutarėme taip, kad tą dieną, kada  ji nevalgo saldainių ir gauna gerą pažymį mokykloje, tada ji mokėsi pirmoje klasėje, gauna 5 litus. Tokiu būdu ji sutaupė 400 litų ir nusipirko šuniuką už savo pinigus“, – prisimena Jakilaitis.  

E.Jakilaičio šuo Pifas

Kokios veislės šunį įsigyti, sprendė visa šeima. Kadangi Jakilaičių šeima gana didelė, tai ir atrankos kriterijų buvo labai daug.

„Vienas kriterijus buvo, kad, kai šuo atbėga prie žmogaus, žmogus turi neišsigąsti, o džiaugtis. Antras kriterijus, kad plaukai, kurie krenta nuo šuns, turi būti nei juodi, nei balti, nes ir juodi, ir balti plaukai matosi ant rūbų ir ant baldų.

Na, trečias dalykas buvo mano žmonos suformuluotas kriterijus, kad kai jis kažkur kažką padaro, nereikėtų eiti su kastuvu“, – juokiasi Edmundas.

Edmundas Jakilaitis su dukra Barbora / Asmeninio albumo nuotr.

Kaip Edmundo Jakilaičio dukra Barbora pamėgo jojimą? Kodėl pats Edmundas vaikystėje seneliams nupirko šunį ir katę? Kaip apsaugoti šąlančias augintinių pėdutes?

Atsakymai – gyvūnų gyvenimo būdo laidoje „Gyvūnų pasaulis“ šeštadienio vakarą, 17.55 val., per LNK. 

Edmundo Jakilaičio šuo Pifas (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau